Ker nisem našel teme kjer bi objavil spodnje besede, sem se odločil, da jih objavim tukaj.



Zahvala!


Ker sem se pred kratkim odločal za nakup strelnega daljnogleda, sem se odločil, da sedaj podam tele besede glede na to, kar mi je bilo omogočeno!

Ker sem bil v dilemi, kateri daljnogled izbrati izmed dveh, sem med drugim povprašal tudi Optik-trade za mnenje in nasvete. In lahko rečem, da sem bil z odgovori Optik-trade na vsa moja vprašanja najbolj zadovoljen, saj sem pridobil vse zahtevane odgovore, kateri so bili strokovni in tehnično podkovani.
Po večkratnem pogovoru preko ZS mi je sam predlagal, da se dobiva v Ljubljani na predstavitvi daljnogledov Z....., ter rečeva kakšno več o izbranih dveh daljnogledih ter ju tudi preizkusiva v naravi. Omenjenega dne sva se tudi dobila in kar nekaj besed rekla na to temo, ker pa naju je tisti dan preganjal čas in nama ni bilo omogočeno preizkusiti daljnogledov v mraku, sva se dogovarjala, da se dobiva naslednji teden, da ju preizkusiva v večernih urah v našem lovišču.
Kljub temu, da sem Optik-trade takrat seznanil, da ni zagotovila, da bom nakup opravil pri njemu, je brez obotavljanja predlagal termin preizkusa, s katerim mi je omogočil primerjavo med obema daljnogledoma od dnevne svetlobe do teme.
Zato se kljub temu, da nakupa nisem opravil pri njem, glede na zgoraj opisano izkušnjo še enkrat zahvaljujem Optik-trade za podane odgovore in omogočen preizkus!

Glede na izkušnjo z Optik- trade ga priporočam vsem, ki potrebujete nasvet ali mnenje pred nakupom in lahko rečem, da je malo takih trgovcev, ki so tako velikodušno pripravljeni pomagati pr izbiri.

Hvala!

Lp
šakal