Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 30

Tema: Nosler

  1. #11

    Privzeto

    Accubond v .308 mi dela odlično. Divjad pada,podplutbe minimalne okrog ran; nese pa odlično,vendar ne tako kot Hornady interbond. Je pa res,da je cenovno precej "neugodna",ampak za pokat po tarči imaš na trgu ogromno poceni municije,za jago ti pa ne bo žal, če se boš odločil zanjo.
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  2. #12

    Privzeto

    Zanima me, če ima kdo pripombo na A-max.
    Je le 1/3 cene Noslerja, izredno natančna, z plastično konico ki se v nabojniku ne deformira in zelo učinkovita tudi pri velikih razdaljah.
    Kupil sem jih (pa preizkusil tudi) zaradi pohval lovcev iz celega sveta. Še skandinavci in angleži jo hvalijo kar je za njih redkost.
    Doma polnjen naboj<1€.

  3. #13

    Privzeto

    Sem na internetu našel še kar nekaj podatkov o vseh treh kroglah(Lapua, Nosler, Hornady). V nemčiji je tudi dobra stran kjer se dobi veliko krogel, nabavljala bova skupaj s kolegom če se bo tudi on odločil, tako da deliva poštnino.

  4. #14

    Privzeto

    A je ta Accubond kej podobna geco Expres?

  5. #15
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Prej bi rekel da je bolj podobna Hornady V-maxu.
    Drugače pa glede Accubonda z moje strani samo pohvale. Ne zastopim pa, zakaj jo pri Noslerju oglašujejo kot big game kroglo. Meni se ni pokazala kot ekstremno trda, prebojnost pa ima res vrhunsko. Streljal sem 3kom srnjadi in gamsovega mladiča, vse je padlo v ognju, oče pa jelena šilarja( strel v jetra, zadetek odlično nakazal, naredil še par korakov in obležal). Poškodbe pri tej krogli niso ravno najmanjše, zato pa večinoma vse pade v ognju.
    Če se prav spomnim, Accubond polni tudi Norma, cena pa vrtoglava

  6. #16
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Par dni nazaj sem sprobal krogle Nosler 6,5mm 120gr(zgornja grupa). Z natančnostjo sem zelo zadovoljen. Izstrelil sem 3 naboje(eden mi je ušel 1 cm v levo), nato pa ša 2 Sierrina, pravtako 120gr, če mi nese isto.
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  7. #17

    Privzeto

    Kje nabavljate krogle Hornady?
    Zanimajo me .308 interbond 165gr, na egunu kjer sem jih nazadnje nabavil jih ni že kar lep čas.

  8. #18
    Član od
    Aug 2012
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    413

    Privzeto

    Na Google.com ali Najdi.si vtipkaj "geschosse hornady interbond" in dobil boš nekaj linkov do nemških trgovcev, ki bi mogoče imeli ali so imeli...
    Na tak način sem našel marikaterega trgovca, ki prodaja tovrstno robo, odvisno kaj iščeš.

  9. #19
    Član od
    Mar 2012
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    201

    Privzeto

    Citat Dule je objavil: Pokaži objave
    Kje nabavljate krogle Hornady?
    Zanimajo me .308 interbond 165gr, na egunu kjer sem jih nazadnje nabavil jih ni že kar lep čas.
    V Trstu je trgovina, naročijo Hornady kroglo, ki si jo želiš/rabiš. (ime trgovine na ZS)

    Preko maila se je mogoče vse dogovoriti. Je pa potrebno povprašati ali govorijo angleško in pošiljajo robo. Sam sem krogle naročil preko maila (v Italianščini) in jih nato osebno prevzel (pa še popust sem si zrihtal).

  10. #20

    Privzeto krogle za reolading

    Ali mi lahko kdo iz lastnih iskušenj pove lastnosti krogle Barnes 284 /7mm/ 9.7 gramov/150g/grs.
    Dal bi si napolniti municijo 7x57R.

Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •