Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 23

Tema: Pomagajmo Daniju - 100 nabojev za nov začetek

  1. #1

    Privzeto Pomagajmo Daniju - 100 nabojev za nov začetek

    100 nabojev za nov začetek
    Solidarnostna akcija za Danija

    TRR NLB SI56 02455-4271610520
    Pred dnevi smo z grozo opazovali divjanje narave, udobno nameščeni pred TV ekrani, mogoče pred računalniki. Voda in samo voda, nenormalno visoka, podivjana, je brisala vse pred seboj, povzročala grozo in škodo ljudem ter naravi.
    In v središču te ujme je biltudi moj in naš prijatelj Dani Kordež iz LD Libeliče. Dani, ki je član 41 let in preko 35 let zaprisežen strelec, reden udeleženec strelskih tekmovanj širom po Sloveniji, tudi izbran tekmovalec veteran za Koroško lovsko zvezo, in še bi lahko našteval. Vse, kar je ustvaril v aktivnih letih za družino in zase, priznanja in pokali, ki jih je bilo daleč preko 200, je vodna ujma v borih pol ure večino odplaknila, mu uničila dom in vero v dostojno in mirno življenje. To dokazujejo posnetki številnih TV postaj, ki so prikazovali njegovo hišo v Dravogradu, potopljeno skoraj do strehe ob sotočju rek Drave in Meže. http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=GpFbUBBCUQc&feature=endscreen
    Dani je izgubil vse, verjame pa v svoje prijatelje, da mu bodo stali ob strani, ko jih najbolj potrebuje.


    Ostali podatki in članek preberite na: http://www.forum-lov.org/lovstvo/106...za-nov-zacetek
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  2. #2

    Privzeto 100 nabojev za ......

    Ko je moja družina videla te posnetke, vmes sem jim pokazal hišo oziroma streho od našega strelca Danija, so samo obnemeli. Povedal sem jim kaj je glavni namen te akcije, so bili vsi enotnega mnenja, da tukaj pa ni kaj za omahovati. Takoj jutri moram iti na pošto in nakazati položnico za Danija.
    Kaj se mi je vmes dogodilo je pa samo v filmih možno. Hčerka hodi v prvi razred oš, in je med igračami našla dva kovanca, ter mi jih prinesla z namenom; Tudi to pošlji zraven. Sigurno bodo potrebovali;
    Popolnoma nič ne bom jezen, če bom prvi na spisku donatorjev za našega Danija.

  3. #3

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    ...
    Popolnoma nič ne bom jezen, če bom prvi na spisku donatorjev za našega Danija.
    Če bi meni uspelo nakazilo preko spleta, že nimaš šans.
    Me je pa nekaj zezalo pri nakazilu preko Abanet-a, zato jutri ponovim.
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  4. #4

    Privzeto

    Težave na banki smo odpravili, znotraj sistema NLB že deluje brezhibno. Od zjutraj tudi za druge poslovne banke. Čimprej in v čim večjem številu probajte.

  5. #5
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Na Robu
    Prispevki
    438

    Privzeto

    Storjeno

  6. #6
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Že včeraj na pošti Ig, upam da je ok.

  7. #7

    Privzeto

    Sem zraven.

  8. #8
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Voučja vas ŽeLBEZNki
    Prispevki
    702

    Privzeto

    LD Železniki ve, kako je to, zato bomo zraven prispevali kot družina!
    Žlht smo lohk, škode pa na smemo delat !

  9. #9

    Privzeto

    Hvala Jure, carji ste!
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  10. #10

    Privzeto Za Danija!

    Prispeval.

Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •