Stran 5 od 17 PrvaPrva 12345678915 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 162

Tema: Video

  1. #41
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Mislim, a je to sploh lov, hočeš nočeš mora prašič pred cev...res je...prava mesarija....

  2. #42
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat Veper je objavil: Pokaži objave
    Ni potrebno iskatiker čez noč za ranjence poskrbijo kar prašiči sami in se gredo kanibale. Žal pa na naših jagah ni veliko boljše ,če ne najdemo krvi po par metrih je prašič za večino zgrešen

  3. #43

  4. #44

    Privzeto video

    ne odpre nobenega videa...

  5. #45
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    V Gorenjskem čveku se zgubi, tu pa je mesto zanj: http://video.google.com/videoplay?do...98776031&hl=en
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  6. #46
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    štajerska
    Prispevki
    473

    Privzeto

    dobro sta vidva to posnela oz on!! ja kaj naj rečem, lovski blagor mugo:icon_::icon_:

  7. #47
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Tole je tisto kar z besedo označimo za pravičen lov.Čestitke obema!!
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  8. #48

    Privzeto

    Čestitke za posnetek in LB uplenitelju.
    Naslednje vrstice pa vzemi dobronamerno.
    Tudi sam sem na začetku snemal z zoomom do konca ... pa na koncu ugotoviš, da je bolje malomprej nehat, se manj trese. Tudi igranje z zoomom max - min ne prinese najboljšega učinka.
    Kako bi jaz posnel (pa ne mislit da je edino tako prav, samo mislim da bi bilo nekoliko bolje) : Začetek je dober, nato bi počasi z manj zooma posnel muflone z leve na desno stran, nato skrajno desnega bolj približal in posnel z tako povečavo tudi ostale do skrajno levega, zmanjšal zoom, snemal tako, da se vidi malo strelca in "cilj". Vsekakor uporabljal manj zooma.
    Pa še na splošno, divjadi, ki so streljaš se mi ne zdi okusno približati na max., saj ne ugotavljamo delovanja krogle na divjad ... Tako je filmček bolj uporaben tudi za mlajše, ki jim je potrebno pravilno prikazati lov.
    Kot sem že napisal, to je moje mnenje in ni nujno, da imajo drugi enakega, zato ti to pišem dobronamerno in ne kot kritiko za usajanje v tvoje filmanje.

    Še enkrat čestitke ob posnetku.

  9. #49
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Bled
    Prispevki
    664

    Post Clip

    Se strinjam, da bi se dalo mnogo bolje naredit. Vendar sem sam lov snemal prvič in še to z zastarelo opremo brez stativa med zalazm. Praktično je bila zadeva improvizirana. Kar se tiče zooma se strinjam, niti ga nisem imel do konca, ampak vseeno preveč. Bilo bi bolje ostati na 12x optične, ampak sem se bal, da se bo premalo videlo. Za prvič je izpadlo kar v redu
    LP

  10. #50

    Privzeto Super!

    Lovski blagor obema,za prvič super,le brez dobrega stojala ne bo šlo!

Stran 5 od 17 PrvaPrva 12345678915 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •