Stran 2 od 17 PrvaPrva 12345612 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 162

Tema: Video

  1. #11

    Privzeto

    Pozdravljeni.

    Predlagam sledeče.

    Da bi naredili spisek vseh DVD-jev z lovsko tematiko, ki jih ima kdo v lasti, da bi si jih potem med seboj lahko izmenjali.
    Upam da nisem izpadel preveč naiven s tem predlogom.

    Jaz jih imam nekaj, saj mi jih je kolega s foruma posodil, in se upam trdit, da jih ima še kdo.

    Kaj mislite na to?

  2. #12

    Privzeto

    Ej, za mene je to dobra ideja, tako za kake deževne in turobne dni, pa , ko je polovica bolj slabe volje, je to idealna zamisel. Samo res tiste prave filme, ki jih je z veseljem pogledat.

    Me pa zanima način , kako bi to izvedli.
    Imaš kak predlog.

  3. #13

    Privzeto

    Jaz bi enega od forumašel zadolžil, da naj se mu posreduje naslove filmov, ter število filmov (preko ZS).
    Ta bi potem naredil en wordov dokument in nato bi se ga lahko na forumu objavilo.
    Potem pa bi moral vsak sam (ZS) koga kontaktirat in se zmenit za morebitno menjavo ali posojo ali presnemavanje.

    Sicer je to le inf. predlog, saj je stvar treba v širšem krogu zastavit.

    To je samo ena od možnosti.

  4. #14
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Jaz pa predlagam, da kar v naslednjem postu napišeš svoje filme, ostali pa potem s svojimi posti javite svoje. Moderator bo tisto prenesel v tvojega prvega na koncu vrste, ostale poste pa izbrisal. In tako bomo imeli podoben seznam kot npr. za prijave na forumsko srečanje.

    In pred tem še napiši jasna pravila izmenjave in posojanja, da ne bo potem kakšnega jambranja.

  5. #15

    Privzeto

    Ker nimam več veliko časa, bom kratek.

    Se strinjam.
    Bom pripravil do ponedeljka, med tem pa lahko tudi drugi kaj rečejo na to temo.

    Čeprav je moje mnenje da bi zaiteresiranim lahko posneli in odposlali. Zainteresirani plača poštnino in DVD-je.

    Ne vem se je treba zmenit.

    Želim lep dan.

  6. #16

    Privzeto video

    Halo Gebirgsjaeger

    Tale tvoja ideja je pametna,ampak saj veš, da če bi mogu jaz vse naslove svojih filmu napisat ,mam dela za pol dneva.Saj si sam videl mojo zbirko,ki se je trenutno ustavila pri št. 217 filmov(originalov).

    Drejc

  7. #17

    Privzeto

    Imam eno idejo in eno vprašanje za forumaše in pa šefa.

    Če je kaka varianta ali možnost bi isto kot imajo kake internetne videoteke možnost to upeljali tu.
    Zakupili bi prostor na disku in bi dali gor filme, potem pa si bi lahko vsak seveda ki bi plačal protiuslugo si film sposodil.

    To govorim samo v razmislek, povedal pa bo vse šef kako in kaj, ker vem, da gre tu za prosfi forum in je plačljiv, s tem pa mislim, da bi neka sredstva tudi dobili, ne vem, meni ne bi bil problem dati 2 ali 3€ za sposodo filma za 24 ur recimo, če bi mi pa bil ta film všeč, bi pa kontaktiral lastnika in bi mi za protiuslugo € zapekel film.

    To jesamo ideja in prosim ostale in šefa v razmislek.

    Sicer mi pa ideja gebirgsjagra je zelo všeč in , tako, da bi preko Zs lastnika kontaktiral in u plačal snemanje in pošiljanje.

    Razmislite!?

    Jaz že pišem ZS drejcu.

  8. #18

    Privzeto

    Hmmm.... Orlova saj je vse slišati vredu. Ampak to pod nobenim pogojem ni možno zaradi avtorskih pravic. Vsi ti serverji ki ponujajo "dolvleko" kakršnih koli filmov ali drugih datotek so pogojno legalni. In še to samo zaradi tega, ker so posredniki med osebami ki izmenjujejo datoteke. Če bi te datoteke sami ponujali pa bi bili popolnoma nelegalni. So pa vsi, ki po internetu prenašajo filme, program in igre v prekršku. Zato bo najenostavejša in brez kakršnih koli kršitev posoja med uporabniki, ki bodo seznam filmov, ki jih ima kdo videli na forumu, kasneje pa se preko ZS z njimi dogovorili za posojo, menjavo ali podobno.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  9. #19

    Privzeto

    Gangi, no problem, vem, kaj je in kaj ni legalno, saj v končni fazi je tudi celo življenje nelegalno,...

    To sem dal samo v razmislek, drugače pa v popolnosti podpiram in se strinjam z izposojo preko ZS.

  10. #20
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Ganges je kar prav povedal in na tem bomo morali ostati.
    Tudi glede plačila tako velikih diskovnih prostorov, ki bi jih to zahtevalo, lahko le sanjamo.
    Last edited by ZR7; 1. March 2008 at 13:04.

Stran 2 od 17 PrvaPrva 12345612 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •