Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 21

Tema: Dobrodelna strelska tekma za Danija!

  1. #11
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

  2. #12

    Privzeto

    Še za okus, kakšno je bilo po poti tja, ko še ni bilo prida snega.
    Tu smo obstali, ker nas je zapihalo s pršičem, da v trenutku nismo videli nič. In potem Ostri ni mogel več speljati, pa smo ga spustili v dolino in zaparkirali, mi pa z verigami na juriš do koče.
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  3. #13

    Privzeto Poročilo.

    Da si vsaj malo predstavljate kako je bilo na tekmi.
    http://strelci.lovci.si/porocila-s-t...ekma-za-danija

  4. #14

    Privzeto

    Bravo Pero, sem že na kraju samem dejal, to tekmo si bomo zapomnili tudi po vremenu, ne samo po namenu. Naj nam bo bolj naklonjeno na II. delu, če pa ne, se dogodivščine lahko samo ponovijo. Neponovljive in snov za pripovedi anekdot.

  5. #15

    Privzeto

    Dečki, v soboto 05.01.2013 je nadaljevanje tekme za Danija. Kot veste je bilo ob prvem organiziranju tekme eno samo sneženje. Veliko vas ni uspelo zaradi tega priti na to tekmo. Sedaj imate možnost, da to izkoristite. Pokažimo da nam je nekaj za človeka, prijatelja, strelca. Značilnost "homo sapiensa" je, da svojo raso ne pusti v nesreči. Ne prosim zase. Danijel nas potrebuje.

    Hvala.

  6. #16

    Privzeto

    SPOŠTOVANI STRELCI!
    To sem MORAL napisati z velikimi črkami. To kar smo naredili s tekmo, ki se je odvijala v dveh delih v popolnoma drugačnih pogojih smo naredili praktično nemogoče. Saj bom povzetek napisal na strelskem portalu, a vseeno samo malo tukaj. Preko 100 (sto) strelcev. Vzdušje neponovljivo, v pozitivnem smislu. Organizacija brez napak.

    Še enkrat: STRELCI HVALA!

  7. #17

    Privzeto

    Malo za okus kako je bilo:
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  8. #18

    Privzeto

    Še ta:
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  9. #19

    Privzeto

    Kako ima Likar dobro puško. (saj je moja). Stojo ima pa ko nin?a želva

  10. #20
    Član od
    Apr 2010
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    248

    Privzeto

    Povezava do videa s prve tekme
    http://www.youtube.com/watch?v=cg_Wexs-CdM

    Every time I feel the spirit

Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •