Stran 7 od 25 PrvaPrva ... 3456789101117 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 61 do 70 od 247

Tema: Fotoaparati analogni in digitalni

  1. #61

    Privzeto

    Andrej win, sem ga že probal od kolega kateri mi ga je posodil za 14 dni,naredil sem nekaj posnetkov narave ampak bojim se da ga bo zmanjkalo mislim da 70-300 IS bo premalo. Seveda na daljšo razdaljo. Ko sem slikal sem dobil občutek da na 50-60 metro je še nekaj, potem ga zmanjka. Bomo vidli jutri grem v akcijo. Druga alternativa je tole: http://www.mixi.tv/katalog/product.p...id=6127#images

    lp

  2. #62
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Res al kaj?
    Dej slikaj neko zival na 200,300 metrou,kot sem js tistega kozla..da vidim kaksna je razlika od mojga aparata. Ker ce ni velike razlike,potem se bom se raje mal poucil na tem in potem kupil nekaj takega kot si poslal na zadnjem linku,pa potem mal u naravo

    lp
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  3. #63

    Privzeto

    Prva slika d.prašič ozimec cca.30 kg slikano danes ob 5,15 na 30-35 metrov. Nisem ga mogel fokusirat skozi veje,ker je bilo malo svetlobe. Druga slika je zajec na 105 metrov. Sem kar zadovoljen s objektivom. Kot praviš ti, prvo da se malo poigram s njim dobim iskušnje potem pa kaj močnejšega. Jaz nimam možnosti slikati na tako razdaljo ker jo skoraj nimamo v lovišči :icon_:

    lp

  4. #64

    Privzeto Nikon D-60 Kit 18-55, AFS DX 55-200

    Potrebujem nov fotoaparat.Predvsem za slikanje družine in kakšen posnetek od blizu (orožje). Ne potrebujem (za enkrat) kakšne tele zmogljivosti.

    Zanima me ali je Nikon D-60 Kit 18-55( AFS DX 55-200), ki ga big beng oglašuje na jumbo plakatih solidna varijanta in ima dobro razmerje med ceno in kvaliteto.

    http://www.bigbang.si/?kat=jumbo_akcija

  5. #65
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Za tako slikanje je vec kot dovolj!!
    Js z nakupom nebi veliko odlasal,ker mislim da je vreden toliko

    lp
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  6. #66

    Privzeto

    hvala

  7. #67
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Pa se nekaj me zanima,tisti ki ste bolj u tem spilu kot jaz...
    Zdaj mam aparat kompaktni z zoom-om 12 (optike in 4x digitalne povecave)..
    Kaj razen malenkost boljse ostrine dobim ce kupim digitalno zrcalno refleksnega z objektivom xxx 70-300 mm XXX.
    Zelim dokaj dobre slike (malo na daljse razdalje),kaj razen digiskopije mi preostane
    50-500 je kar posteno visoka cena...
    Panasonica sem se ze kar privadil,tako da sem gledal ze tudi lumix-a DMC-FZ18,ki ima 18 x optic zoom,kaj pravite na to??
    Al je bols se kaksen cas pocakat in razkirat za objektiv pa enga canona...??



    hvala,lp
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  8. #68

    Privzeto

    Ti objektivi, katere ponujajo v BBgu, so brez stabilizacije slike. Bolje je dati nekaj več in kupiti DX 55-200 VR s stabilizacijo v objektivu

  9. #69

    Privzeto

    aahaa
    Bravo sine.

  10. #70
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Breznica
    Prispevki
    164

    Privzeto

    Andrej win!

    Med slikanjem s kompaktnim fotoaparatom in SLR aparatom ni razlika samo v kvaliteti slik. Razliko je lepo opisal že naš ZR7 v članku: Kompaktni in zrcalno refleksni digitalni fotoaparati. Priporočil bi ti, da malo pogledaš po spletnih straneh. Za dobro sliko iz živalskega sveta ni dovolj samo dober aparat in teleobjektiv. Vedeti moraš, da boš morda na 100 posnetkov napravil enega dobrega. Tudi sam trenutno uporabljam Panasonic so pa želje pri SLR aparatu (v mislih imam že izbrano kombinacijo). Seveda se pa zavedam, da se bom moral objektu slikanja veliko bolj približati. Za to je primernejša digiskopija saj je cenovno sprejemljivejša.

Stran 7 od 25 PrvaPrva ... 3456789101117 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •