Stran 2 od 25 PrvaPrva 12345612 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 247

Tema: Fotoaparati analogni in digitalni

  1. #11
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Bled
    Prispevki
    664

    Privzeto

    Jaz osebno se vedno bolj ogrevam za digiskopijo??Me zanima kakšne izkušnje imate s to metodo oziroma opremo? Berem mal in gledam slike in se mi zdi zelo v redu, vsaj zame. Tukaj je en primerček.
    http://digiskopija.si/cpg/thumbnails.php?album=18
    LP

  2. #12
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    75

    Privzeto

    Uporabljam Canon 350d s teleobjektivom Sigma 170-500, ki sem ga pred kratkim nabavil. Prej sem imel nekaj časa konverter na 90- 200, ki pa se res ne obnese dobro in slika precej izgubi na kvaliteti. Brez stativa dobre slike pri 500mm ne gre pričakovati zelo prav pa pride tudi daljinski sprožilec kot je že kolega povedal.
    Ko mi bo uspel kakšen ?foto presežek? kot jih objavlja JanezL, pa bom kaj postavil na ogled kritikom. LP

  3. #13

    Privzeto

    Citat Lisjak je objavil: Pokaži objave
    Jaz osebno se vedno bolj ogrevam za digiskopijo??Me zanima kakšne izkušnje imate s to metodo oziroma opremo? Berem mal in gledam slike in se mi zdi zelo v redu, vsaj zame. Tukaj je en primerček.
    http://digiskopija.si/cpg/thumbnails.php?album=18
    LP
    Tudi meni zelo vredu zadeva. Rabiš pa dober spektiv, fotoaparati pa so bolj osnovni. Tako, da boš dal za dober spektiv 1000+ al pa 1500+ EUR pa za nastavek za fotoaparat ene 300-600 EUR, pa za en fotoaparat,.... Drugače pa res lepo.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  4. #14
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    fantje,kaksna je razlika med panasonic DMC-FZ7 in canon S3?
    a se mi splaca menjat za canona,ker zdej mam panasonica..al je bols mal nasparat vec,pa neki "bolsga" kupt,ko bom velik pa z dnarjam?

    hvala,lp
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  5. #15
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    319

    Privzeto

    Canon je najbolši med vsemi fotoaparati to je jasna stvar- jaz imam Nikona ampak bom vrjetno cez nekaj časa kupil Canona.

  6. #16
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    579

    Privzeto

    Kaj ti je pa boljše pri Canonu kot pri Nikonu?

  7. #17

    Privzeto

    Uporabljam Nikona D40, boljšega za ta denar ni.
    sedaj kupujem Sigmo ali Tamrona v razponu 70-300. Ima kdo kakšne izkušnje z njima?

  8. #18
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    Citat andrej win je objavil: Pokaži objave
    fantje,kaksna je razlika med panasonic DMC-FZ7 in canon S3?
    a se mi splaca menjat za canona,ker zdej mam panasonica..al je bols mal nasparat vec,pa neki "bolsga" kupt,ko bom velik pa z dnarjam?

    hvala,lp
    po testih ki so bili objavljeni v reviji pc
    in sicer med
    panasonic dmc-fz7
    canon s3
    sonj h2
    je bil prvi panasonik nato canon in kot tretji sony, je pa pisalo da med fz-7 in s3 ni druge razlike kot
    panasonik lažji
    canon pa ima vrtliv ekran vendar ima panasonic večjega,
    po mojih ocenah je tako kod da bi primerjal zeiss,swarovski,leica,itd

  9. #19
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Mislim da je s3 le malo boljsi,kar se funkcij tice..kaksna je pa kakovost slike pri canonu,pa nevem..?
    --S3 IS nam omogoèa delovati tudi pri 800ISO s še vedno kakovostnim zapisom iz pogleda kompaktne kamere.---tole pise pri canonu s3 na e-fotografija,tega pri panasonicu nislika je slaba ze pri ISO200+ oz 100 in 200..
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  10. #20

    Privzeto

    Za res kvalitetne fotke je fino imeti DSL-R aparat.
    Malo bolj izpopolnjeni kompakti so super za povprečno amatersko uporabo, za kaj več pa ne gre.
    Je pa res da naprimer pri S3 in podobnih mašincah dobiš vsaj na papirju veliko fotoaparata, praksa je pa bolj tako tako...

Stran 2 od 25 PrvaPrva 12345612 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •