Stran 16 od 16 PrvaPrva ... 61213141516
Rezultati 151 do 153 od 153

Tema: Pregled lovske puške

  1. #151

    Privzeto

    Saiga ima snemljivi nabojnik za 8 komadov.

  2. #152

    Privzeto

    jst sem spraševal prodajalca za Baikal Mp 153 pa mi je povedal da v osnovi dobiš v trgovini puško v katero ne gredo več kot trije naboji, se pravi dva v nabojnik in en v cev. Da pa se neka blokada z lahkoto odstrani in posledično ustavi več nabojev. Sem mu rekel da kot slišim on teh pušk sploh nebi smel prodajati za lov, pa mi je povedal da za lov imaš v puški blokado za dva naboja v nabojniku. Če pa greš na strelišče nažigat, pa lahko ta nabojnik povečaš na ne vem koliko nabojev in si daš duška. Če je to kar pravi prodajalec res ne vem, vem pa da ve MUGO. Torej Mugo??

  3. #153
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat čot je objavil: Pokaži objave
    . Če je to kar pravi prodajalec res ne vem, vem pa da ve MUGO. Torej Mugo??
    Si pogledal kaj piše o puški na spletni strani prodajalca, kakšna je kapaciteta nabojnika?
    To puško ti bodo na UE vpisali v kategorijo B4 to je
    B4:. polavtomatsko dolgocevno strelno orožje z nabojnikom in ležiščem naboja za več kot tri naboje;
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

Stran 16 od 16 PrvaPrva ... 61213141516

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •