Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 23

Tema: Pomagajmo Daniju - 100 nabojev za nov začetek

  1. #11

    Privzeto

    Prispeval, zjutraj pa malo pokukal na višino že doniranih sredstev.

  2. #12

    Privzeto

    Danes nakazovanje preko Abaneta deluje.
    Je trajalo, da so iz NLB posredovali podatke drugim bankam, sedaj vse rešeno.
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  3. #13

    Privzeto

    Nekaj manj kot 300€ smo zbrali v dnevu in pol. Jutri Danija obiščem, ne zaradi poročila, naredil bom nekaj fotk njegove hiše po najhujšem. Za bivanje še ni primerna, po adaptaciji bo prazna, brez opreme, brez vsega, kar mu je bilo drago. Drava in Meža sta vse odložili v globino svojih strug, kot, da sta hoteli zabrisati vse, kar so njegove roke ustvarjale desetletja.

  4. #14

    Privzeto

    Zbiranje sredstev uspešno poteka. Za trasparentnost zbiranja in izročitve sredstev sta pokeg tice zadolžena še spoštovana člana in strelca na Koroškem, Samo Vončina in Tomaž Hain.

  5. #15
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Danes tudi nakazilo iz moje strani.

    Lp

  6. #16

    Privzeto

    Včeraj sem Danija ponovno obiskal, ga pobaral o tegobah, ki ga v tem trenutku tarejo. Z globoko hvaležnostjo strelcem in dobrotnikom, ki mu poskušamo pomagati, sva se spominjala premnogih tekem, ki sva jih skupaj obiskala. In veseli se že prihodnje, po dolgem času, ki bo posvečena dobrodelnosti, za nov Danijev jutri.
    Sredstev smo zbrali manj od pričakovanj, najbrž bo izkupiček strelske tekme obilnejši. Za pomoč in donacije je še čas, do konca leta bo potekala organizirano.

  7. #17
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Voučja vas ŽeLBEZNki
    Prispevki
    702

    Privzeto

    LD Železniki čaka na sejo, ki bo enkrat drugi teden, da se potrdi višino zneska, potem pa magari pridemo osebno do vas
    Žlht smo lohk, škode pa na smemo delat !

  8. #18

    Privzeto

    Jure, v LD Želbeznki ste carji. Full respect!
    Res iz srca!
    Verum justicia quod parilitas!

  9. #19

    Privzeto

    Na obisku pri Daniju sem bil včeraj izjemno presenečen, v pozitivnem smislu. Hiša je skoraj sanirana, obrtniki in prijatelji so počasi zaključevali dela. Družina čaka le še na opremo, ki so jo dobavitelji delno obljubili za ta ponedeljek in že božične praznike bodo preživeli v svojem toplem domu. Ni kaj, ko Slovenci stopimo skupaj je mogoče prav vse.
    Akcijo zbiranja sredstev bomo nadaljevali še do konca januarija 2013, že prvo soboto 5.1. pa bo nadaljevanje strelske tekme v Doliču.

  10. #20

    Privzeto

    Akcija zbiranja sredstev je v zadnjem tednu. Solidarnost med lovci je živa, nekaj nakazil je bilo tudi v januariju.
    Z veseljem pa lahko povem, da se življenje Daniju in družini normalizira. Kar je bilo možno, glede na letni čas, je skoraj sanirano, seveda pa bo potrebna obilica dela in tudi sredstev še spomladi.

Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •