Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 23

Tema: Lovski komplet

  1. #11
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat DejanB je objavil: Pokaži objave
    Tudi jaz se popolnoma strinjam s tem. Hotel sem samo reči, da ne kupujem kakšne ekstremno zimske kombinacije in ne ravno poletne. Kakšna pa je tvoja oprema oz. izkušnje Mugo?
    Koliko denarja ?

  2. #12

    Privzeto

    Do nekje 300 evrov maksimalno za komplet.

  3. #13
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Swedteam ali pa nekaj od Blaserja- ti ne bo žal!
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  4. #14
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat DejanB je objavil: Pokaži objave
    Do nekje 300 evrov maksimalno za komplet.
    Glej kak Laksen, Parforce, Wald&Frost ipd

  5. #15

    Privzeto

    če kupuješ za čakanje se splača kakšen evro več, da te ne premrazi+zraven še kakšen grelec. Za pogon ti je pa v snegu in bregu, kmalu prevroče. V goši se hitro zgodi, cda si strgaš obleko, ka pa potle....

  6. #16
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat DejanB je objavil: Pokaži objave
    Kakšna pa je tvoja oprema oz. izkušnje Mugo?
    Moja oprema je zbrana z vseh vetrov, nimam pa neke univerzalne. Za na pogon in pirš več modelov pohodnih hlač od Vrha (jih ne delajo več) in za zalaz tanke hlače Jack Pyke in za bolj mrzle dni ("ibercug") kompet Realtree APG Tranmuster. Par raznoraznih flis jaken in za čez par jaken v lovski barvi (nobena znana znamka), pač vsaka za drug namen - ena za čakaje pri -15C, druga srednja in ena lahka, pa še ena za dež. Aja pa JNA šinjel za čakanje pri temperaturah pod -15C.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  7. #17

    Privzeto

    Najlepša hvala vsem za odgovore. Bom še malo pobrskal po internetu in obiskal kakšno trgovino. Robo je dobro videti v živo, danes sem naprimer v neki lovski trgovini gledal komplet "Muflon" znamke Pinewood. Zgleda kar v redu zadeva, kvalitetna, vendar ima eno šibko točko-za moje pojme nekoliko preveč šumeča. Saj veste, pri čakanju oz. zalazu je še dihanje preglasno..

  8. #18
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Sam imam hlače od Laksena, so izredno tihe in nepremočljive... Jakna je sigurno enako dobro ampak je nimam, imam pa od Aigle, ki je vrhunska le da ni tako tiha...

  9. #19

    Privzeto

    Citat Tomaž Ražman je objavil: Pokaži objave
    Sam imam hlače od Laksena, so izredno tihe in nepremočljive... Jakna je sigurno enako dobro ampak je nimam, imam pa od Aigle, ki je vrhunska le da ni tako tiha...
    Kateri model hlač pa imaš?

  10. #20

    Privzeto Komplet

    No, tudi jaz sem pred nakupom zimskega kompleta (samo za čakanje). Zato me zanima kaj svetujete, kje ste kupili in po kakšni ceni? Lahko na ZS.

Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •