Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 23

Tema: Lovski komplet

  1. #1

    Privzeto Lovski komplet

    Pozdravljeni!

    Nekaj je že bilo napisanega na to temo, vendar bi rad še kakšen vaš nasvet. Kupujem komplet-lovsko jakno in hlače za jesensko zimski čas, da kolikor toliko diha, da je kolikor se da nepremočljiv in da je nešumeč. Pripravljen sem odšteti tudi kakšen evro več, samo da bo zadeva funkcionalna. Zaenkrat ogledujem predvsem znamko DeerHunter ter Pinewood, zanima pa me tudi komplet iz kataloga Beluge znamke Gamo. Ker nameravam kupit malo dražjo stvar, da bo potem en čas mir, je odločitev še toliko bolj težka, zato bom res vesel vaših izkušenj oz. nasvetov.

  2. #2

    Privzeto

    Deerhunter Rusky je za zimo preizkušena zadeva.

  3. #3

    Privzeto

    Če denar ni problem, potem Harkila.
    Sam pa uporabljam Jahtijakt Pro in sem zelo zadovoljen (do sedaj 3 jeseni/zime). Je pa res, da v tem kompletu konec poletja na pirš v breg ne grem... Od novembra dalje pa vse do spomladi pa je super

    drugih izkušenj z modernimi tekstili žal zaenkrat nimam.
    * .308win | 7x65R/12 | 7x57R/16 | .223rem |20-20/76 | 12-12/70 | .22lr | .357 mag | .40S&W | Vižla *

  4. #4

    Privzeto

    Citat jvpv je objavil: Pokaži objave
    Deerhunter Rusky je za zimo preizkušena zadeva.
    Sem že slišal, da je Rusky zelo dobra zadeva, vendar je namenjena bolj čakanju pri zelo nizkih temperaturah, če bi šel s tem v pogon, bi mi bilo verjetno malo pretoplo, zato iščem nekaj, kar bi bilo primerno tako za čakanje, kot tudi za zalaz ali pogon. Neko vmesno zadevo. Vseeno hvala za odgovor!

  5. #5

    Privzeto

    Citat Ahiles je objavil: Pokaži objave
    Če denar ni problem, potem Harkila.
    Sam pa uporabljam Jahtijakt Pro in sem zelo zadovoljen (do sedaj 3 jeseni/zime). Je pa res, da v tem kompletu konec poletja na pirš v breg ne grem... Od novembra dalje pa vse do spomladi pa je super

    drugih izkušenj z modernimi tekstili žal zaenkrat nimam.
    Uf, Harkila je vseeno malo prevelik zalogaj za mojo denarnico, ker kot sem gledal samo jakna stane povprečno tam okrog 350 evrov. Za Jahtijakt Pro še nisem slišal ampak bom takoj preveril. Hvala lepa!

  6. #6

    Privzeto

    Ahila, kje si pa nabavil ta komplet? Lahko na zs.

  7. #7
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat DejanB je objavil: Pokaži objave
    iščem nekaj, kar bi bilo primerno tako za čakanje, kot tudi za zalaz ali pogon. Neko vmesno zadevo. !

    Mislim, da kaj takega ne obstaja.Če boš pri -5 stopinjah hodil 3 ure v breg ali 3 ure negibno sedel je ogromna razlika. Za hojo bo že tanka jakna iz velurja lahko preveč, za negibno čakanje pa pri enaki temperaturi rabiš nekaj res toplega. Bolj primeren je pristop z več sloji obleke. Vsaj po mojih izkušnjah.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  8. #8

    Privzeto

    se strinjam s tem, kar je mugo napisal. mislim, da nas večina tako prakticira.
    * .308win | 7x65R/12 | 7x57R/16 | .223rem |20-20/76 | 12-12/70 | .22lr | .357 mag | .40S&W | Vižla *

  9. #9

    Privzeto

    Nabavi si dober komplet aktivnega termo spodnjega perila,pa boš super skoz hodu....
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  10. #10

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Mislim, da kaj takega ne obstaja.Če boš pri -5 stopinjah hodil 3 ure v breg ali 3 ure negibno sedel je ogromna razlika. Za hojo bo že tanka jakna iz velurja lahko preveč, za negibno čakanje pa pri enaki temperaturi rabiš nekaj res toplega. Bolj primeren je pristop z več sloji obleke. Vsaj po mojih izkušnjah.
    Tudi jaz se popolnoma strinjam s tem. Hotel sem samo reči, da ne kupujem kakšne ekstremno zimske kombinacije in ne ravno poletne. Kakšna pa je tvoja oprema oz. izkušnje Mugo?

Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •