Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: Eka swingblade

  1. #1

    Privzeto Eka swingblade

    Ima kdo že izkušnje z tem nožem, Ocene na netu in youtube so dobre?

  2. #2
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Zelo lušten nožek! Morem rečt da se ga nebi branu... Kake so pa cene?

  3. #3

    Privzeto

    [QUOTE=Tomaž Ražman;89882]Zelo lušten nožek! Morem rečt da se ga nebi branu... Kake so pa cene?[/QUOTE

    Da se ga dobiti za cca 55 - 65 EUR

  4. #4

    Privzeto

    No ja pa so me spet … vaša vprašanja in komentarji. Čudno, da se ni še nihče oglasil z staro frazo »moj kolega ga ima«
    Ja imam ta nož EKA Swingblade. Poleg še nekaterih skandinavcev s katerimi sem povečal zbirko, sem ga nabavil med potepanjem po Švedski v letošnjem avgustu. Zanimiv in praktično uporaben. V trgovini z lovsko opremo mi je res vzelo sapo, čeprav sem takih trgovin v tujini navajen. Resnično bogato založena z vsem.
    No cena EKE SB je bila 695 SEK oz. 87,00€. Menjalni tečaj evro – švedska krona; 1 proti 7,9883.
    Na E-gunu se cena vrti med 72 in več evri plus poštnina, v katalogu Frankonie znaša 99,00 evra. Ni ravno poceni, je pač bila med cenejšimi, kateri so priromali domov. Po več kot eno urnem pogovoru z izredno prijaznim trgovcem sem bil deležen tudi prikaza praktične uporabe. Poleg trgovine je namreč zbiralnica. Poklicni lovec, da je vajen posla ni bilo dvoma vendar sta losova teleta skoraj dobesedno padla narazen. Ni bil nič kaj prizanesljiv do kline ampak sandvik 12C27 je jeklo.
    Edino malo mi je žal, da nisem vzel fluo rumenega ročaja ampak klasiko – črnega.
    Hubert, če je res za to ceno o kateri pišeš, prosim me kontaktiraj na ZS.
    Pa lepo pozdravljeni.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •