Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 14 od 14

Tema: Za splošno razgledanost

  1. #11
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    Citat sine je objavil: Pokaži objave
    A pol je bil film zanič?
    Drugi film v zgodovini, ki je pobral vse oskarje v glavnih petih kategorijah, in film,..........
    http://www.rtvslo.si/kultura/film/le...om-1975/156935


    Bog ne daj! Ali pa delaš na psihiatriji?
    Ne delam na psihiatriji.
    Se pa (menda res) skoraj vsak dan tako počutim (pa ne kot zaposlen, ampak kot pacient), sploh ko opazujem splošno razgledanost ljudi na kakšnem forumu.
    Eni se prav trudijo, da ne bi podivjali, drugi kar norijo, ko prvi ne podivjajo, tretji divjajo, ker divjajo prvi in drugi, četrti pa divjajo zato ker divjajo vsi. Potem so pa še peti, ki se tistim ki divjajo in podivjanim smejijo, dokler še ti ne podivjajo. "I tako pet-šest puta..."
    Še dobro, da sem tudi jaz med vami, če ne bi podivjal zaradi prvih, drugih, tretjih,... tudi sam. Tu-lu-lu... od dobrega filma!
    Pa naj kdo reče, da nimamo vsak dan norišnico.
    Je pa to drugi film v zgodovini, ki je pobral vse oskarje v glavnih petih kategorijah...
    Skratka Sine, dober film, ampak sem žal zaspal. Zgleda, da mi je bil preveč vsakdanji.
    Se ti opravičujem, da sem izrazil svoje mnenje. Saj me razumeš, kaj sem hotel povedati, ali ne?
    Seveda me . Tudi ti si samo človek!
    Slow justice is no justice

  2. #12
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Predlagatelj je ocenil, da bi si morali nekateri iz tega Foruma ogledati ta film

  3. #13
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Citat vest je objavil: Pokaži objave
    Danes, torek, 19.03.2013 priporočam ogled filma na SLO 2 ob 21:30 z naslovom "Let nad kukavičjim gnezdom" režiserja Miloša Formana.

    Op. Nima veze z lovstvom!

    Lp
    Pa kdo ve kdo je bil Miloš Forman? Mene film res ne pritegne, a zgodba tega gospoda me je pa. Malo in svet bo lepši...
    Drugače so pa "dokumentarci" in tudi ta forum (sem si prišparal kar nekaj branja od kar sem član le tega)za "lene". Če želimo res obvladati zadevo je še vedno treba v knjižnico. In to odprte glave, velikih oči in čistih ušes (če je mlada študentka poleg tudi voh ne škodi)... Seveda če ego to zmore.
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  4. #14

    Privzeto

    Vas zanima koko je izgledala Ljubljana nekoč?

    Na stotine fotografij in razgledinc naše prestolnice zbrane na enem mestu.
    KLIK: https://www.facebook.com/ljubljana.nekoc

    Poglejte našo stran, ne bo vam žal.
    Click image for larger version. 

Name:	cover1.jpg 
Views:	126 
Size:	196.3 KB 
ID:	13913

Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •