Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 31

Tema: Jadranka Juras in MKO o povozih

  1. #11

    Privzeto

    Mam predlog Vso divjad na cesto nagnat da jo avti povozjo pol s bomo pa hvalili kolko smo jih na veterino pelal na oskrbo. Tuki pa tudi navadna kmečka pamet odpove. Je pa res v tej naši preljubi Domovini bolj je bedasto in neumno bolj se jo ljudje oklepajo

  2. #12

    Privzeto

    Mugo, daj ti, ki si iz foha, napiši kako je sedaj z mrhovišči, ki jih omenja uslužbenec ministrstva. Moja kratka pamet in nerazgledanost kot posledica lovišča brez medveda mi pravi, da mrhovišč po sedaj veljavni zakonodaji ni.
    A se seveda lahko motim, če "višje instance" tako pravijo.
    Verum justicia quod parilitas!

  3. #13

  4. #14

    Privzeto

    Po tem takem "uradnih" mrhovišč ni

  5. #15
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Mugo, daj ti, ki si iz foha, napiši kako je sedaj z mrhovišči, ki jih omenja uslužbenec ministrstva. Moja kratka pamet in nerazgledanost kot posledica lovišča brez medveda mi pravi, da mrhovišč po sedaj veljavni zakonodaji ni.
    Moram reči da nisem na tekočem, kako je s tem. Na Gorenjskem nismo uradna "medvedja dežela" in tu mrhovišč zagotovo ni. Imamo pa v načrtu LUO privabljalna krmišča za male zveri, kjer se lahko krmi na način:"skladen z veterinarskimi predpisi o ravnanju s stranskimi živalskimi proizvodi".
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  6. #16

    Privzeto

    Ja po mojem je že tako.
    Veš teli dokumenti so hudo dvorezna reč za sklepanje, ker so brez datumov in ne veš kdaj so bili delani.
    A kot pravim, sem tele, saj ne morem vedeti nečesa bolje kot strokovnjak na ministrstvu, ki nam kroji in reže lovsko platno in predlaga da povoze nosimo na mrhovišča.
    Verum justicia quod parilitas!

  7. #17

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Moram reči da nisem na tekočem, kako je s tem. Na Gorenjskem nismo uradna "medvedja dežela" in tu mrhovišč zagotovo ni. Imamo pa v načrtu LUO privabljalna krmišča za male zveri, kjer se lahko krmi na način:"skladen z veterinarskimi predpisi o ravnanju s stranskimi živalskimi proizvodi".
    Imam pa vprašanje kaj to pomeni skladno z vet. predpisi. A to pomeni da mora biti vsak živalski stranski produkt požegnan s strani veterine? Če je to to potem povožena divjat sigurno tega žegna ne more dobiti.

  8. #18

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Moram reči da nisem na tekočem, kako je s tem. Na Gorenjskem nismo uradna "medvedja dežela" in tu mrhovišč zagotovo ni. Imamo pa v načrtu LUO privabljalna krmišča za male zveri, kjer se lahko krmi na način:"skladen z veterinarskimi predpisi o ravnanju s stranskimi živalskimi proizvodi".
    Aha, razumem, se pravi jelena vlečeš da ga bodo kune pomalcale.

    Mrhovišče zagotovo ni isto kot to krmišče, ki ga navajaš. Na to krmišče lahko neseš nekaj kar je kot praviš "skladen z veterinarskimi predpisi o ravnanju s stranskimi živalskimi proizvodi" , povoz zvlečen iz ceste to zagotovo ni.

    Vedno bolj sem prepričan, da na položajih na ministrstvih sedijo riti!
    Verum justicia quod parilitas!

  9. #19

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Aha, razumem, se pravi jelena vlečeš da ga bodo kune pomalcale.


    Vedno bolj sem prepričan, da na položajih na ministrstvih sedijo riti!
    In to kake. Večinoma se jim gre sam za stolčke za nas pa.... se bodo že znašli.
    Jagri pa že tako smo tepeni od oblasti raznih samo oklicanih naravovarstvenikov lastnikov zemljišč in v veliki meri medijev, delamo kot se v tej godli lahko kdo najbolj znajde.

  10. #20

    Privzeto

    Citat pikas je objavil: Pokaži objave
    In to kake. Večinoma se jim gre sam za stolčke za nas pa.... se bodo že znašli.
    Jagri pa že tako smo tepeni od oblasti raznih samo oklicanih naravovarstvenikov lastnikov zemljišč in v veliki meri medijev, delamo kot se v tej godli lahko kdo najbolj znajde.
    In najbolj se v tej godlji znajdejo tisti, ki jih futramo iz naših članarin.
    V tem poročilu zelo pogrešam zapis, kako je eden od "naših delegatov", ki so bili na tem sestanku skočil v luft in protestiral proti udeležbi mojstra, ki je govoril o mrhoviščih.
    Ja vem, sanja svinja kukuruz.
    Verum justicia quod parilitas!

Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •