Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 18 od 18

Tema: Pozdravljeni

  1. #11
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Štajerska-Pohorje
    Prispevki
    504

    Privzeto

    Dobrodošel med nami.
    Lp in dober pogled.

  2. #12

    Privzeto

    Dobrodošel med nami in veliko užitkov. Na lovu pa dober pogled in ravne cevi.

  3. #13

    Privzeto

    S čim pa sem si to zaslužil:

    [I]Sraka,Nisi prijavljen ali pa nimaš pravic dostopa do te strani. Za to je lahko več vzrokov:

    Tvoje pravice ne zadoščajo za dostop do te strani. Poskušal si urejati objavo nekoga drugega ali pa dostopati do administrativnih ali sistemskih področij?
    Če si poskušal objaviti, je verjetno administrator onemogočil tvoj račun, ali pa ga še nisi aktiviral.[/I]


    Po tolikih letih aktivnega sodelovanja na forumu pa kaj takšnega res nisem pričakoval. Komu sem torej tako globoko zabredel v želodec in zakaj? Vsaj toliko korektnosti bi si verjetno zaslužil, da bi se mi v obraz pošteno povedalo, da pač nisem več zaželjen in da mojih mnenj ali komentarjev tukaj na forumu nihče več ne pričakuje. Razumel bi in se tiho umaknil.

    Hvala za dosedanje sodelovanje. Če sem koga užalil se mu res iskreno opravičujem. Tudi sam sem jih kdaj dobil od koga po betici pa nisem nikoli gojil nobenih zamer.

    Lepo se imejte in dober pogled vsem! Pa s svojimi štirinožci lepo ravnajte, ker oni vas imajo neozmerno radi in si zaslužijo, da jim takšno čustvo in odnos tudi vrnete.

  4. #14
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Citat Sraka je objavil: Pokaži objave
    S čim pa sem si to zaslužil:

    [I]Sraka,Nisi prijavljen ali pa nimaš pravic dostopa do te strani. Za to je lahko več vzrokov:

    Tvoje pravice ne zadoščajo za dostop do te strani. Poskušal si urejati objavo nekoga drugega ali pa dostopati do administrativnih ali sistemskih področij?
    Če si poskušal objaviti, je verjetno administrator onemogočil tvoj račun, ali pa ga še nisi aktiviral.[/I]


    Po tolikih letih aktivnega sodelovanja na forumu pa kaj takšnega res nisem pričakoval. Komu sem torej tako globoko zabredel v želodec in zakaj? Vsaj toliko korektnosti bi si verjetno zaslužil, da bi se mi v obraz pošteno povedalo, da pač nisem več zaželjen in da mojih mnenj ali komentarjev tukaj na forumu nihče več ne pričakuje. Razumel bi in se tiho umaknil.

    Hvala za dosedanje sodelovanje. Če sem koga užalil se mu res iskreno opravičujem. Tudi sam sem jih kdaj dobil od koga po betici pa nisem nikoli gojil nobenih zamer.

    Lepo se imejte in dober pogled vsem! Pa s svojimi štirinožci lepo ravnajte, ker oni vas imajo neozmerno radi in si zaslužijo, da jim takšno čustvo in odnos tudi vrnete.
    ??????

  5. #15

    Privzeto

    O ti naš Sraka ti!

    Brez skrbi, nihče te ni nikakor odrezal ali onemogočil!
    Očitno si dolgo čakal med tem ko si nekaj pisal, pa je potekla takoimenovana seansa in te sistem ni več prepoznal. Ali pa je vmes za trenutek prekinilo internetno povezavo ali kaj podobnega.
    Skratka, očitno si bil v nekem načinu urejanja objave, ko si želel objavo dokončati pa sistem ni več vedel, da tipko pritiska naš Sraka in se je s tem avtomatskim obvestilom objavi uprl. To se lahko zgodi vsakemu.

    Da nisi onemogočen, potrjuje tudi dejstvo, da si to zgornje pisanje lahko normalno oddal.

    Kar lepo mirno dalje in lepo se imej, pa brez zamere, nad vsemi mogočimi tehničnimi težavami, ki so izven našega dosega pač nimamo moči.

    LP
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  6. #16

    Privzeto

    To se mi je dogodilo v "kinologiji" in sicer takoj, ko sem pritisnil tipko "ogovori", ker sem želel prav pod tvoje fotografije nekaj kratkega zapisati. Vedno, ko kateri od vas objavi srčne fotografije vaših štirinožcev, je to zame kot posutje soli na odprto rano. Srce kriči po mladičku, razum pa ga umirja in mu pravi, da je za Srako ta zgodba za vedno končana.

    Če bi se pojavilo le avtomatično tehnično obvestilo, bi tudi sam to takoj pripisal "višji tehnični sili", ker pa je bilo obvestilo naslovljeno name, pa sem bil seveda krepko presenečen.

    Dobro, sedaj torej vem, da me šefi le niste nameravali nagnati s foruma. Hvala za korekten odgovor in pojasnilo.
    Lep pozdrav!

  7. #17
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Verjetno si klikal na: To je moj pes. Velja za vse nas enako.

  8. #18

    Privzeto

    Detel, hvala za opozorilo.
    Ja res je, področje "To je moj pes" je nastavljeno tako, da lahko piše samo avtor teme in moderatorica kinologije, Breza.
    Da ima vodnik nekakšen zaseben a drugim viden kotiček o svojem psu.

    LP
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •