Stran 6 od 7 PrvaPrva ... 234567 ZadnjiZadnji
Rezultati 51 do 60 od 62

Tema: Država naša požrešna

  1. #51
    žandar Guest

    Privzeto

    Citat Tine je objavil: Pokaži objave
    No pa so rekli, da ne bom za nič dober. Vsaj za prebavo lepo skrbim. Hura zame
    Vidim, da si moj post narobe razumel, nisem mislil tebe ampak glasbenika.

  2. #52

    Privzeto

    Tine boš moral biti bolj oster, pronicljiv in pikanten, da boš senca Muzikanta

  3. #53
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    ne?u.
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  4. #54
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Ma, saj jih vsi kdaj dobimo od Muzikanta pod nos... Se kar strinjam z Žandarjem... Muzikantar pač takšen je, čeprav imajo nekateri res občutljivo prebavo... Se bodo že navadili na te hude feferone, kot smo se nekateri že (se spomnim prvih srečanj z njim - ojoj, sem bil nonstop na WCju )...

  5. #55

    Privzeto

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave
    Se bodo že navadili na te hude feferone, kot smo se nekateri že (se spomnim prvih srečanj z njim - ojoj, sem bil nonstop na WCju )...
    Tote ne uredi prebave, kot pravi Žandar??? Ampak dobiš drisko pa peče....

  6. #56
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave
    in si ne morem privoščiti kar tako dražje puške...
    Vsem en lovski pozdrav!
    Ker toliko trpiš z mano, imaš manjšo plačo, in ker sem zasledil, da se ti dopade Blaser R8 Professional 9,3*62, lahko dobiš pri meni 3mesece starega za 1.700 Eur.
    Ta cene velja samo za tebe in upam da lahko odtehta vse doživete bolečine.

    Mislim resno.

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Tote ne uredi prebave, kot pravi Žandar??? Ampak dobiš drisko pa peče....
    Poleg vsega pa še resnica boli.

    Citat Tine je objavil: Pokaži objave
    No pa so rekli, da ne bom za nič dober. Vsaj za prebavo lepo skrbim. Hura zame
    Ni pomoči,

  7. #57

    Privzeto

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave

    Res jo dobro odnesemo, pa najbolj jamramo...
    Res je racoon, moja žena tudi dela v šolstvu, tako da vem kaj pišem, je pa tudi res, tako kot je Muzikant že napisal da rad " iztrčavaš "...
    V kraljestvu Zlatoroga

  8. #58
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Sem z občnega zbora...
    Kolikokrat je bila napadena z bodalom? Si jo vprašal, koliko žaljivk je bila deležna s strani učencev ali staršev? Koliko groženj je dobila za obisk odvetnika ali inšpektorja? To je naš vsakdan, če verjamete ali ne... Pa saj ni važno... Saj se podobno dogaja tudi v vseh drugih poklic... Ali je v gospodarstvu ali v javni službi...
    Sistem v šolstvu se zelo spreminja (oz. se je spremenil od takrat, ko smo mi obiskovali šolske klopi)... Isto je tudi drugod... "Demokracija izražanja"... Kapitalizem...

    Od Muzikantarja sem v glavnem dobil zanimivo in resno ponudbo... Sem prvo pogledal na datum, če smo mogoče že 1. parila... Stvar je v procesu dogovarjanja... Poročam vam in Štruklju, če bo uspelo...

  9. #59

    Privzeto

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave
    Sem z občnega zbora...
    Kolikokrat je bila napadena z bodalom? Si jo vprašal, koliko žaljivk je bila deležna s strani učencev ali staršev? Koliko groženj je dobila za obisk odvetnika ali inšpektorja? To je naš vsakdan, če verjamete ali ne... Pa saj ni važno... Saj se podobno dogaja tudi v vseh drugih poklic... Ali je v gospodarstvu ali v javni službi...
    Sistem v šolstvu se zelo spreminja (oz. se je spremenil od takrat, ko smo mi obiskovali šolske klopi)... Isto je tudi drugod... "Demokracija izražanja"... Kapitalizem...

    Od Muzikantarja sem v glavnem dobil zanimivo in resno ponudbo... Sem prvo pogledal na datum, če smo mogoče že 1. parila... Stvar je v procesu dogovarjanja... Poročam vam in Štruklju, če bo uspelo...
    racoon, se strinjam, take stvari se dogajajo, moja je to vzela v zakup, ker ima svoje delo rada, je pa res da pol toliko ne jamra kot ti....
    V kraljestvu Zlatoroga

  10. #60
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Saj veš, če si tiho, te nihče ne opazi... Mi ni tako hudo, kot je videti oz. slišati...
    Če ne bi imel rad svojega poklica, bi že zdavnaj pristal na psihiatriji... Pa tudi marsikdo drugi...
    Koliko je v SLO cenjeno delo (kakršnokoli in predvsem fizično), pa itak vemo...

Stran 6 od 7 PrvaPrva ... 234567 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •