Stran 3 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 58

Tema: Naprava za prestrelitev puške

  1. #21
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    Doma narejeno.....bom jutri prilepil......aja je patentirano tako da tozim za kopije hehe:icon_razz:

  2. #22

    Privzeto

    Tudi jaz ravnokar delam novo, zato sem pa načel temo. Jaz pa priznam, da jo kopiram iz kataloga

  3. #23

    Privzeto

    no, super!

    tole mene tudi zanima

    a je možno narisati načrt z merami? verjetno bi še kdo to naredil, ne samo jaz (če še svoj piskrc malo pristavim)
    * .308win | 7x65R/12 | 7x57R/16 | .223rem |20-20/76 | 12-12/70 | .22lr | .357 mag | .40S&W | Vižla *

  4. #24
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    iz stojala bodo zadetki drugje kot pa iz rame strelca, pa vsak strelec bo imel razlike pri strelih ker pač vsak drugače drži puško...
    stojala se uporabljajo pri testiranjih zaklepov,nabojev,in pri poravilih pušk da se varuje strelec, za preizkus orožja imate žig na samem orožju , v LD pa preizkušate strelce in ne orožja...
    pa saj za krvosledce je pogoj da čim več iščejo , tako postanejo dobri

  5. #25
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    Citat pumpa je objavil: Pokaži objave
    iz stojala bodo zadetki drugje kot pa iz rame strelca, pa vsak strelec bo imel razlike pri strelih ker pač vsak drugače drži puško...
    stojala se uporabljajo pri testiranjih zaklepov,nabojev,in pri poravilih pušk da se varuje strelec, za preizkus orožja imate žig na samem orožju , v LD pa preizkušate strelce in ne orožja...
    pa saj za krvosledce je pogoj da čim več iščejo , tako postanejo dobri
    Bla bla bla.......

  6. #26

    Privzeto

    Kot je napisal pumpa iz stojala bodo zadetki drugje kot iz rame, res pa je da govorimo o razlikah ki so za 99% jagrov kar jih poznam neopazne (+-5cm)

  7. #27

    Privzeto

    ampak iz stojala bodo grupe manj v odvisnosti od strelca in ravno to je menda namen stojala... da bi pa na hrbtu po bregovju vlačil še stojalo za streljanje...
    * .308win | 7x65R/12 | 7x57R/16 | .223rem |20-20/76 | 12-12/70 | .22lr | .357 mag | .40S&W | Vižla *

  8. #28

    Privzeto

    Citat Ahiles je objavil: Pokaži objave
    ampak iz stojala bodo grupe manj v odvisnosti od strelca in ravno to je menda namen stojala... da bi pa na hrbtu po bregovju vlačil še stojalo za streljanje...
    Ja pa še ašov moraš vzeti sabo,da si poravnaš teren,da stojalo lepo stoji

    lp

  9. #29
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    Strel iz stojala je tocen.....kar je odstopanja si si sam kriv.....potem je po vasem strel iz nozic ali zajcjih uses ali vrece peska,spet drugacen kot ob kolu ali brez naslona.Potem pomeni da puska ki jo uporablja nek hrust drugace nosi kot nekaksen suhcat fantic.Cevi so po vecini prosto plavajoce sploh pri repetirkah in nima dobene veze ali je v stojalu ali v rami ali kakorkoli ze.Prednost stojala je ta da lahko vidis kaj ti je sposobna puska in strelivo narediti grupe.Iz naslona pa sam sebi dokazes cesa si sposoben.......Ce temu ni tako mi dokazite da je orozje krivo da so zadetki razlicni

  10. #30
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    jagoda
    Prispevki
    334

    Privzeto

    Citat tinko balinko je objavil: Pokaži objave
    Strel iz stojala je tocen.....kar je odstopanja si si sam kriv.....potem je po vasem strel iz nozic ali zajcjih uses ali vrece peska,spet drugacen kot ob kolu ali brez naslona.Potem pomeni da puska ki jo uporablja nek hrust drugace nosi kot nekaksen suhcat fantic.Cevi so po vecini prosto plavajoce sploh pri repetirkah in nima dobene veze ali je v stojalu ali v rami ali kakorkoli ze.Prednost stojala je ta da lahko vidis kaj ti je sposobna puska in strelivo narediti grupe.Iz naslona pa sam sebi dokazes cesa si sposoben.......Ce temu ni tako mi dokazite da je orozje krivo da so zadetki razlicni
    Podpišem!
    lp MAj

Stran 3 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •