Stran 2 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 58

Tema: Naprava za prestrelitev puške

  1. #11

    Privzeto

    Citat jegr je objavil: Pokaži objave
    A na jago tudi nesejo stojalo?
    Naj mi kdo na ZS napiše katera LD je to. Verjetno pri tako dobrih zadetkih tudi krvosledec nima nič dela.

  2. #12

    Privzeto

    Če sem prav prebral, ga tam uporabljajo, če ima kdo težave s pristrelom. jaz sem to razumel kot to, da potem hafi stestira ali puška slučajno trosi. če ne trosi s stojala je najbrž strelec. mogoče sem si pa samo jaz tako predstavljal opisano...
    * .308win | 7x65R/12 | 7x57R/16 | .223rem |20-20/76 | 12-12/70 | .22lr | .357 mag | .40S&W | Vižla *

  3. #13

    Privzeto

    Citat Ahiles je objavil: Pokaži objave
    mogoče sem si pa samo jaz tako predstavljal opisano...
    Jaz tudi. Zato pa je bil smeško zraven.
    Ampak pri naši inovativnosti je vse možno.

  4. #14

    Privzeto

    na pristrelu tam še nisem bil zraven, tko da ne morem 100% zatrditi kako pristrel pravzaprav poteka.
    vendar mi je bilo tako rečeno kot sem zapisal, in sem bil zelo začuden...

  5. #15

    Privzeto

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    na pristrelu tam še nisem bil zraven, tko da ne morem 100% zatrditi kako pristrel pravzaprav poteka.
    vendar mi je bilo tako rečeno kot sem zapisal, in sem bil zelo začuden...
    možno, se mi pa zdi, da ti govoriš o drugi lovski družini kot teohafy...
    * .308win | 7x65R/12 | 7x57R/16 | .223rem |20-20/76 | 12-12/70 | .22lr | .357 mag | .40S&W | Vižla *

  6. #16

    Privzeto

    verjetno. pa pustimo sedaj to...

  7. #17

    Privzeto

    Citat Ahiles je objavil: Pokaži objave
    Če sem prav prebral, ga tam uporabljajo, če ima kdo težave s pristrelom. jaz sem to razumel kot to, da potem hafi stestira ali puška slučajno trosi. če ne trosi s stojala je najbrž strelec. mogoče sem si pa samo jaz tako predstavljal opisano...
    Točno tako. Nastavim puško, potem pa ni več izgovorov. Pač iz stojala puško spraviš v piko z dvema nabojema, iz "pojštrov" pa jih porabiš malo več

  8. #18

    Privzeto

    Citat jegr je objavil: Pokaži objave
    A na jago tudi nesejo stojalo?



    Imajo pa nekateri na prežah vreče s peskom, za boljši naslon, kar se mi sploh ne zdi slabo ....

  9. #19
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    Tud jaz si vsako pusko nastrelim iz stojala ga bom jutri slikal in dal gor......porabis manj nabojev povprecno 5.3za nastrelitev 2za potrditev,kar gre potem mimo ali kje po trebuscku sem siguren da sem sam kriv.....

  10. #20

    Privzeto

    odlično tinko. le prilepi slikce! a je domačica ali kupljen?
    * .308win | 7x65R/12 | 7x57R/16 | .223rem |20-20/76 | 12-12/70 | .22lr | .357 mag | .40S&W | Vižla *

Stran 2 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •