Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 24

Tema: zamegljena optika

  1. #11

    Privzeto

    Ja seveda poslat na servis al pa k Anclju, če je še v garanciji. Če se ne motim, imajo Meopte 10 let garancije. Sem pa slišal, da je en zelo dober serviser tudi v Brežicah...

  2. #12
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    To bi pa res rad vedel za tega mojstra v Brezicah........
    Drugace pa je veliko opcij.Na tvojem mestu bi kontaktiral meopto direktno.Ker sem ze velikokrat dozivel da firma marsikaj popravi brezplacno slovenski prodajalci pa masno zracunajo.
    Nazadnje z ocetovim Leupoldom VX-3 kjer je pri menjavi baterije odletel konektor (leupoldova hiba).Prodajalci so seveda zahtevali racun od optike in bla bla bla zraven pa se eure za popravilo.Nato sem kontaktiral leupold v nemciji (serviser za evropo) in zraven se pohvalil optiko ampak da se mi je pri menjavi baterije zlomil konektor.Dali so mi naslov in sem poslal drektno po cca 1mesecu dobim optiko nazaj in na mail da je pac slo za mojo krivdo in ker sem srecni uporabnik njihovega izdelka so mi ga popravili in pregledali brezplacno.Isto je pri kahlesu za ostale nevem.......
    Cimbolj se izogibaj prodajalcev ce se da,saj je strosek manjsi in hitreje dobis optiko nazaj....

  3. #13

    Privzeto

    Citat tinko balinko je objavil: Pokaži objave
    To bi pa res rad vedel za tega mojstra v Brezicah........
    glej ZS...

  4. #14
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Danes sem poslal mail direkt na Meopto, v kolikor ne najdemo skupnega jezika, gre k mojstru v Brežice!

    JVPV hvala za kontakt!

  5. #15
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Evo , odgovor iz meopte je prišel takoj:

    Dear Tomaž,

    Thank you for using our riflescope. It seems that it is more than ten years old therefore out of warranty (but we would have to check for sure once you send it to us).
    It is not clear whether it is with illumination or without?

    I suggest you sending it as a claim through Ancelj http://www.ancelj.si/
    We could repair for 140 EUR or replace for a new Artemis 2000 7x50 for 240 EUR or Artemis 2100 7x50 for 310 EUR.

    Best regards,
    František

    František Vančura
    Account Executive

    Meopta - optika, s.r.o.
    Kabelíkova 1, 750 02 P?erov
    Czech Republic
    Office: +420 581 242 125
    E-mail: Frantisek.Vancura@meopta.com
    www.meopta.com



    A Better View of the World


    Mislim, da je njihova ponudba zelo dobra...

  6. #16
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Zgodba se je razvila do konca...

    Moral bi preko Anclja poslat optiko v Meopto in tle se je vse zataknilo...

    Poklical sem v trgovino Ancelj d.o.o. in še njim povedal celo zgodbo. Gospa Ancelj, je takoj rekla da to kar ji govorim ne more držat, pa sem rekel da je enak mail kot jaz dobila tudi ona od predstavnika od Meopte. Ko je mail prebrala me je začela spraševat, kdo bo pokril stroške, pa sem rekel da jaz, pol me je začela spraševat a so oni dali cene z DDV al brez, pa sem rekel da ne glede na to bi raje novo optiko vzel kot staro popravljal, pa je rekla, da se more še pogovorit z gospodom iz meopte in da mi bodo javli kako in kaj naprej...

    Danes sem dobil odgovor:

    Dear Mr Tomaz,

    We have found that the scope was not sold through Ancelj, therefore we cannot offer the replacement, only repair for 140 EUR. Please send directly to Meopta optika s.r.o., Ms Machalikova, Kabelikova 1, 75002 Prerov, Czech Republic. Thank you for your understanding.

    Best regards,
    František Vančura
    Account Executive

    Meopta - optika, s.r.o.
    Kabelíkova 1, 750 02 P?erov
    Czech Republic
    Office: +420 581 242 125
    E-mail: Frantisek.Vancura@meopta.com
    www.meopta.com

  7. #17
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Ti boš plačal popravilo, Ancelj pa si je naredil "dobro" reklamo... Khm, khm...

    Nevoščljivost pa takšna... Kot da bo šlo kaj iz njihovega žepa...

  8. #18
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Ja popravilo bom plačal možakarju v Brežicah, ki mi ga je JVPV svetoval in to je to, tako al tko bo ta optika bol za rezervo doma... Nikoli ne veš kdaj prav pride...

  9. #19

    Privzeto

    kje je servis za Bushnel?
    in kje servis za Nikon?

    na obeh je problem z prizmo....

  10. #20
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Tomaž, daj raje tistih 140€, pa imaš optiko z 10- letno garancijo. Če se zarosi je samo za servis in ne za rezervo.
    To je moje mnenje.
    Tega boš sedaj snel pa za večji denar kupil nekaj drugega?

Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •