Stran 13 od 22 PrvaPrva ... 391011121314151617 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 121 do 130 od 212

Tema: Pripravništvo

  1. #121

    Talking

    Najlepša hvala za nasvete.

  2. #122

    Privzeto

    Pozdravljeni
    Ker med študijem nisem imel dosti časa sem se odličil da sedaj ko sem končal študij postanem lovec. Zanima me naslednje :
    Prošnjo oddam do konca leta,potem je občni zbor marca. Zanima me kdaj izveš da si sprejet v LD in kdaj začneš z pripravništvom. Predvidevam da konec marca,začetek aprila ?

  3. #123
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Pozanimaj se pri dotični lovski družini do kdaj je potrebno oddati prošnjo. Pri nas jo mora kandidat oddati do konca novembra. V decembru upravni odbor sprejme kandidata. Tako si član lovske družine s 1.1.

  4. #124
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Citat main757 je objavil: Pokaži objave
    Pozanimaj se pri dotični lovski družini do kdaj je potrebno oddati prošnjo. Pri nas jo mora kandidat oddati do konca novembra. V decembru upravni odbor sprejme kandidata. Tako si član lovske družine s 1.1.
    Pri vas sprejema člane UO? Zanimivo...

  5. #125

    Privzeto

    Stara šola... nepismenega UO

  6. #126
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave
    Pri vas sprejema člane UO? Zanimivo...
    Ja, s 1.1. postane član , mu zaračunamo članarino, dobi Lovca. V mesecu februarju na občnem zboru z dvigom rok potrdimo sprejem novega člana.

  7. #127

    Privzeto

    Kaj pa zakon o društvih? Ga je kdo prebral?

  8. #128

    Privzeto

    Citat jazbec je objavil: Pokaži objave
    Stara šola... nepismenega UO
    Možni sta dve varianti. Da je nepismen UO, ali pa tisti, ki je zapisal to trditev.
    Ker sem nekoliko bral zakon o društvih, se nagibam k drugi opciji.
    Verum justicia quod parilitas!

  9. #129
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    V naših pravilih (in mislim, da tudi v pravilih LD, kjer je Main) piše, da nove člane potrjuje/sprejema OZ.
    Če član prej plača članarino, pa še na Lovca se naroči, potem pa ga OZ zavrne, kaj se naredi?
    Štala... Kaj mu boste vračali članarino, pa na LZS javili, da ni več vaš član in prekinili naročnino na Lovca?

    V takih primerih je torej pomembna (obvelja) samo beseda UO, dvig rok na OZ pa je zgolj formalnost...

  10. #130
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave
    Če član prej plača članarino, pa še na Lovca se naroči, potem pa ga OZ zavrne, kaj se naredi?
    Še nismo imeli takšnega primera. UO pozna zakonske omejitve/pravila pri sprejemu novih članov.
    Kako pa je pri vas? Pripravniku zaračunate članarino v mesecu marcu, tudi za januar in februar, ko še ni bil član? S katerim mesecem pa prične dobivati Lovca?

Stran 13 od 22 PrvaPrva ... 391011121314151617 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •