Stran 16 od 22 PrvaPrva ... 6121314151617181920 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 151 do 160 od 212

Tema: Pripravništvo

  1. #151

    Privzeto

    Dnevnik napiši kronološko po datumih kaj si počel, vsakemu vpisu dodaj kaj si se novega naučil.

  2. #152

    Privzeto

    Dnevnik naj bi bil tehnično poročilo opravljenega dela. O čustvih piši raje tule. Pa dvomim, da boš dolgo.
    Resno.Dnevnik je kronološki pregled tvojega praktičnega dela. Glej, da se končno število ur približno ujema z načrtom dela (če je več ni problema). Izogibaj se izrazom, ki jih ne poznaš. Tako se izogneš neprijetnim vprašanjem. Uporabljaj krajevna imena in vsa druga (kmetov itd). S tem pokažeš, da dejansko poznaš lovišče.

  3. #153

    Privzeto

    Hvala! To za čustva sem napisal zaradi tega, ker mi je kolega povedal, da mu je tisti, ki je ocenjeval njegov dnevnik par let nazaj napisal v dnevnik, da je predvsem našteval kaj je počel, manj pa je pisal o svojih čustvih.

  4. #154

    Privzeto

    Jaz pa se spomnim lovke, ki je hotela malo čustveno pisati. Pa so odgovorni to tako obrnili, da ji res ni bilo prijetno. Tudi mentorji so različni. Sicer pa se dnevnik NE ocenjuje ampak znanje.
    Tudi npr lovski čuvaj mora pisati dnevnik. To mora biti poročilo. Ne roman.

  5. #155

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    To mora biti poročilo. Ne roman.
    Se strinjam.
    Kaj pa glede fotografij? To je priporočljivo dodati ali pač je bolje da ne? Recimo da dodaš sliko preže ali solnice, ki si jo izdelal... ali pa sliko komada, ki ga je uplenil mentor ipd.?

  6. #156

    Privzeto

    Slike, skice in opis so zelo dobrodošli. Drugače povedano: pokazati je treba vsa osvojena znanja, ki si jih dobil v dobi pripravništva.

  7. #157

    Privzeto

    Moje mnenje je da bi kot prvo o tem se moral pogovoriti z mentorjem,kot drugo pa dnevnik pisati sproti,verjemem pa da so tudi taki mentorji, ki ne vedo zakaj sploh so.

  8. #158

    Privzeto

    Brez skrbi, sem se pogovoril prvo z mentorjem in mi je svetoval podobno kot alojz1, ampak bolje vprašati za več informacij, od večih virov. Svoje naloge pa sem prav tako pisal sproti v svojo beležko, tako da to imam. Sedaj pa moram samo še prepisati in malo bolje vse skupaj opisati v dnevnik.

  9. #159
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Citat MatejI je objavil: Pokaži objave
    Brez skrbi, sem se pogovoril prvo z mentorjem in mi je svetoval podobno kot alojz1, ampak bolje vprašati za več informacij, od večih virov. Svoje naloge pa sem prav tako pisal sproti v svojo beležko, tako da to imam. Sedaj pa moram samo še prepisati in malo bolje vse skupaj opisati v dnevnik.
    Če boš rabil pomoč, ti pošljem vzorec mojega izpred časa. Sem naredil razpredelnico po mesecih in po enotah/temah, ki jih rabiš osvojiti.

    Zdaj že pišem lovskočuvajskega...

  10. #160

    Privzeto

    Ah dajte no. Ne bomo sedaj še dnevnike prepisovali kot diplome naši politiki.
    Dnevnik je odraz individualizma, kreativnosti in znanja bodočega lovca.
    Matejl, ti kar svojega napiši brez plonkanja. Vidim, da si zadevo kar resno zagrabil. Prav je tako. Čez leta ga boš kdaj v roke vzel. Obujal spomine na svoje začetke in primerjal svoja pričakovanja z dejanskimi.
    Pa veliko veselja, zagnanosti in dobre volje ti želim na tej poti.

Stran 16 od 22 PrvaPrva ... 6121314151617181920 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •