Stran 2 od 7 PrvaPrva 123456 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 70

Tema: Lovske svetilke

  1. #11

    Privzeto

    Da boš našel iz preže domov sigurno dovolj. Drugače pa naroči še nosilček, da ne boš dvakrat poštnine plačeval..

  2. #12

    Privzeto

    Hehe, to sigurno ..Kakšen nosilček mislis?

  3. #13

    Privzeto

    Če res rabiš samo za s preže hodt je tale dovolj, vse ostalo je jasno.
    Povezava 11149
    Pri jedi se drži naprej, pri pijači nazaj, pri delu pa ob strani.

  4. #14
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat jelen1 je objavil: Pokaži objave
    Hehe, to sigurno ..Kakšen nosilček mislis?
    Za puško, lahko jio imaš na plastični za pusta.

  5. #15

    Privzeto

    Nisem rekel da bom rabil SAMO za s preze. Kdaj potrebujes tudi večji snop..
    Nevem kaj nekatere moti da greš peš pa da si malo bolj osvetiš pot po kateri greš, pa da usaj vidiš kaj je pred tabo.. Nimam ne puške, ne avta še.. Vi ki imate izpit za avto, pa lovca je čis lahko.. uzameš puško ali pa se usedes v avto pa greš na zalaz ali pa do preže.. Jaz grem vedno peš, brez orožja (no razen noža okoli pasa) pa da si nabavim eno malo bolj močno svetilko pa vas nekatere ze moti da kaj bom z njo vse počel..
    Vi pa ki greste z avtom, pa lepo razsvetiste vse pred sabo je pa čis vse lepo in prav ...

  6. #16
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Jaz imam za vse potrebe eno čisto poceni Cree luč iz Dealextreme. Malo poglej tam. Izbire neomejeno in brez poštnine. Takale je čisto dovolj za tvoje potrebe: http://www.dealextreme.com/p/x2000-f...ht-3-aaa-13732 Majhna za v žep, sveti presenetljivo dobro, noter grejo AAA baterije, kupiš polnilne in si jih polniš.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  7. #17

    Privzeto

    imam p7. imel p17. p14 pa je še zapakirana.
    za v žep je sigurno p7 prava izbira, drugače pa sta ostali dve veliki nekako bolj močni. pri p7 pa me zelo moti stikalo na koncu in da nimaš pravega držala da jo držiš z dvema prstoma, kot ostale taktične svetilke. sem šel tako daleč da sem si sedaj objemki dal gor za držanje.
    če nočeš kitajskega plastičnega sranja je potem nekako LL prva izbira. lahko pa greš korak dlje in si kupiš zares kvalitetno taktično svetilko za 100€ in več.

  8. #18
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Pred dobrim mesecem sem si v Army shopu kupil svetilko Fox outdoor za 18€. Ker jo je prodajalec izredno pohvalil, sem reskiral in jo vzel.
    Bil sem presenečin nad delovanjem. Ima tudi nastavljiv snop, deluje pa na 3 AAA baterije. Skratka za tak denar nisem videl bolše svetilke, pa še škoda je ni.
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  9. #19
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    jagoda
    Prispevki
    334

    Privzeto

    Za vsako svetilko se sekiraš takrat ko je nimaš...

  10. #20
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    če nočeš kitajskega plastičnega sranja je potem nekako LL prva izbira. lahko pa greš korak dlje in si kupiš zares kvalitetno taktično svetilko za 100€ in več.
    Kako je že tista: Vsakdo svojega konja hvali.....
    Markysprey, poizkusi tisto po tvojem "kitajsko plastično sranje" potem pa govori. Za ceno enega LL kupiš 6 kitajk, ki pa sploh niso plastične, mimogrede. Razlika v kvaliteti niti slučajno ne odtehta razlike v ceni. Za enega začetnika bo kitajka sigurno OK, če bo slučajno ugotovil, da rabi nevemkaj boljšega (jaz še nisem), se bo potem odločal, ko bo točno vedel, kaj rabi. Kakorkoli že, jaz vem kaj rabim in sem s kitajko več kot zadovoljen.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

Stran 2 od 7 PrvaPrva 123456 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •