Stran 3 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 70

Tema: Lovske svetilke

  1. #21

    Privzeto

    Kje se dobit te kitajke? Lahk tud na ZS.

  2. #22

    Privzeto

    Hvala usem za predloge!
    Bom še malo pregledal in se potem odločil

  3. #23
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Jaz imam XTAR , ima polnilno baterijo in kabel za polnjenje v avtu ali v el. Onrezju... kabel se vklopi direkt v lucko tako da ni nobenih dodatnih polnilcev, traja pa zelo dolgo... ko sm jo jaz kupu je bla 48 eur...

  4. #24
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    Mah "maglajtka"je se zmerom zakon,polnilna vse kar rabis za katerega nalomit,za hodit ce pa namontiras gor filtre pa se kaksnega ozimcka snames tja do 70m hehe......No da nehodimo kot macke okoli vrele kase,vem problem je ker so zacetli tapravi jagri jamrat da ko ponoci posvetis se vse razbezi sploh prasici.Resitev je rdeci zeleni modri filter ki se kupi za par eur ali nd3 laserske sevetilke.Bo pomagalo tako dolgo dokler nebodo prakticiral tega sedanji akterji......
    Za osvetlitev poti ti je dosti obesek za kljuce,ce te je strah rabis navadno ce rabis za streljanje pa rabis kej konkretnega

  5. #25

    Privzeto

    maglite je kar se tiče robustnosti, uporabnosti... zelo uredu. kar pa se tiče same tehnologije ali bok ne daj ledic; na tem področju pa so jih že kitajci pustili daleč zadaj...

  6. #26
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    Bog oprosti mu kaj govori........teb so ocitno se kitajci maglajtko prodal.Res da so razne vojaske-policiske takticne zadeve manse in z stikalom nosilci itd itd....ampak domet uporabni je pa druga zgodba.

  7. #27

    Privzeto

    kaj pa sem narobe rekel, da mi bo mogel sam bog odpustiti?
    kakšen domet uporabni imaš v mislih?

  8. #28

    Privzeto

    Tinko, sedaj si pa v temo brcnil.
    Zamenjaj baterijo.

  9. #29
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Maglitke so res že zdavnaj povozili Kitajci (vsaj po jakosti LED diod)... Pri sami izdelavi jim pa še manjka malo več natančnosti, čeprav je tudi ta že počasi solidna...

  10. #30
    Član od
    Aug 2011
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    212

    Privzeto

    Glih mi vemo kaj ni "made in PRC".

    Za peš pod noge svetit je men najbolj praktična naglavna za 5€.

Stran 3 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •