Stran 1 od 7 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 70

Tema: Lovske svetilke

  1. #1

    Privzeto Lovske svetilke

    Živjo,
    Nisem našel prave teme zato sem kar tukaj novo odprl. Zanima me nekaj glede svetil ki jih uporabljate za lov. Sam želim nabaviti kak ročni reflektor da bi mi osvetljeval dobro tam do 100m, tako da bi se še dobro videlo.
    Sem pa neodločen med tem dvojim ali bi vzel LED CREE ali pa HALOGENSKEGA(tam okoli 10w), kaj bi mi vi bolj predlagali od tega dvojega, pa s čim se lepše vidi?

    Lp

  2. #2
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat jelen1 je objavil: Pokaži objave
    Živjo,
    Nisem našel prave teme zato sem kar tukaj novo odprl. Zanima me nekaj glede svetil ki jih uporabljate za lov. Sam želim nabaviti kak ročni reflektor da bi mi osvetljeval dobro tam do 100m, tako da bi se še dobro videlo.
    Sem pa neodločen med tem dvojim ali bi vzel LED CREE ali pa HALOGENSKEGA(tam okoli 10w), kaj bi mi vi bolj predlagali od tega dvojega, pa s čim se lepše vidi?

    Lp
    Nimaš kaj osvetlejvati in vznemirjati divjad. Kupi si nočni dvogled če bi rad gledal ponoči.

  3. #3

    Privzeto

    Ne bom rabil za osvetljevanje divjad, sem hotel ze prej gor napisat. Ker je tud prepovedano, ane?
    No, rabil bom za vracanje s preze, ali če grem s kakim lovcem v primeru iskanja ustreljene divjadi ipd.

  4. #4

    Privzeto

    Sma sem zelo zadovoljen z LED LENSER P7 ali T7 so parktično iste. Imaš nastavitev dveh jakosti hoja...osvetlitev 200m, dve nastavitve jakosti.

  5. #5
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    tele Lenserce stanejo 50+ €

    kitajske ki svetijo še dlje dobiš za manj kot 15 €



    tud jaz imam Lenserco T7 za katero sem plačal 72 €,sam v primerjavi z kitajko ki ima ceno 12 € nisem opazil nobene razlike

  6. #6
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat jelen1 je objavil: Pokaži objave
    Ne bom rabil za osvetljevanje divjad, sem hotel ze prej gor napisat. Ker je tud prepovedano, ane?
    No, rabil bom za vracanje s preze, ali če grem s kakim lovcem v primeru iskanja ustreljene divjadi ipd.
    A pri vračanju s preže in iskanju divjadi rabiš snop 100m ??

    Glej nismo vsi v osnovi oz na začetku srednje šole.

  7. #7
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    75

    Privzeto

    Pred kratkim sem izgubil svojo svetilko, kje pa se te ?kitajke?dobijo? Lahko na ZS. Hvala.

  8. #8

    Privzeto

    Aha, lenserce so sigurno super .. Kaj pa LED LENSER L7?
    Ali ima kdo izkušnje s to svetilko, je pol bolj poceni od P7 in T7.. Sam ma pa 125lm za razliko od P7 in T7 ki jih imata 200lm ..
    Last edited by jelen1; 20. September 2012 at 13:01.

  9. #9

    Privzeto

    Sam imam model T7 in se zelo dobro obnese, z enim kompletom baterij sveti zelo dolgo in jo imam stalno v nahrbtniku (menjam dva kompleta baterij letno). Kupil sem jo na ebayu v Singapurju in me je stala 34 EUR s poštnino na dom!!!

  10. #10

    Privzeto

    Super ceno si dobil!
    Do kakšne razdalje pa se dobro vidi s to svetilko?

Stran 1 od 7 12345 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •