Stran 6 od 7 PrvaPrva ... 234567 ZadnjiZadnji
Rezultati 51 do 60 od 70

Tema: Lovske svetilke

  1. #51
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Jevž, prosim za link.
    Hvala!

  2. #52

    Privzeto

    Glede svetilk, je tudi nekaj boljših od led lenserja, samo prvo vprašanje je namen.

    Za lov je ne smemo uporabljati.

    Torej za iskanje. Ponoči naj ne bi iskal, ampak se zgodi in se dogaja.
    Normalna, uporabna taktična svetilka z možnostjo filtriranja svetlobe (rumena, rdeča, zelena). Filter je izjemno uporaben v megli, tudi v trdi temi je bolje, saj manj odbija nazaj in slepi, če posvetiš v bližnji svetel predmet (kamenje, sneg ...)

    Če sešteješ strošek parih svetilk za 20-30 € si lahko ugotovil, da bi enkrat kupil, pa takrat dobro. Led lenser je šele uvod, pa še ta je že malo "fensi" in ga je potrebno nekaj preplačati zaradi znamke (kot nekoč maglite).

    Sam imam led lenserja p7 in komplet filtrov. Uporabno,zadovoljen, videl pa tudi še kako boljšo, ampak tudi dražjo ...

  3. #53
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    362

    Privzeto

    No, nekateri pač iščejo svetilko tudi za na puško, ker jo smejo uporabljat za lov.

  4. #54

    Privzeto

    Doma imamo led lenser P7 in M14. Svetilke so zelo vredu, ampak so tudi drage.

    Imamo pa tudi 3 Ultrafire Cree xml t6 (malce predelane) za 10€, ki pa svetijo bolj kot M14, tudi z baterijam sem bolj zadovoljen, napolniš daš eno v žep za rezervo in gasa.
    Lp

  5. #55
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Jevž, predelali ste jih tako,da ste obšli vezje, da ni motečega preklapljanja med programi? Torej, ko vklopiš, vedno zasveti na polno?

  6. #56

    Privzeto

    Jaz sem jo danes dobil to ultrafire xml-t6 in sem presenečen kako močno sveti in tudi daleč. Čeprav imam tudi xml 1600lm na 2 vložka 18650 pa ni velike razlike,čeprav je še enkrat daljša in težja. Imam tudi led lenser T7 pa če primerjam cene,dobiš xml-t6 6 komadov za isti denar kot led lenser,da o svetilnosti ne izgubljam besed. Me pa zanimajo detajli kako jo spraviti samo v en program. Lahko na zs

  7. #57

    Privzeto

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave
    Jevž, predelali ste jih tako,da ste obšli vezje, da ni motečega preklapljanja med programi? Torej, ko vklopiš, vedno zasveti na polno?
    Tako je. Pri nas imamo tudi še eno starejšo verzijo katera še nima programov, te s programi pa smo predelali.
    Last edited by JevŽ; 26. February 2015 at 22:52.
    Lp

  8. #58

    Privzeto

    Citat Zvitorepec je objavil: Pokaži objave
    Jaz sem jo danes dobil to ultrafire xml-t6 in sem presenečen kako močno sveti in tudi daleč. Čeprav imam tudi xml 1600lm na 2 vložka 18650 pa ni velike razlike,čeprav je še enkrat daljša in težja. Imam tudi led lenser T7 pa če primerjam cene,dobiš xml-t6 6 komadov za isti denar kot led lenser,da o svetilnosti ne izgubljam besed. Me pa zanimajo detajli kako jo spraviti samo v en program. Lahko na zs
    Se bom za vikend lotil poslikave postopka.

    Svetilko na dva vložka boš zelo težko predelal, ker ti bo prevelika napetost hitro skurila diodo.
    Razen če boš baterije zvezal vzporedno-potlej si pa zmagal

    Tisto na eno baterijo pa z lahkoto. Bom poslikal pa objavim.
    Lp

  9. #59

    Privzeto

    Pozdravljeni,

    Tole si poglejte http://www.365-plus.com/m20sx-javelot-hunting-set pa vse je v kompletu.

    lp

    P.s. Drugače pa imajo v Ljubljani trgovino.

  10. #60
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Res, da je kvaliteta pri teh svetilkah, vendar na ebayu nizkocenoven paket dobiš za veliko manj denarja.

Stran 6 od 7 PrvaPrva ... 234567 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •