Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 16

Tema: Štipendije LZS?

  1. #1
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto Štipendije LZS?

    Lep pozdrav,

    Zanima me, predvsem od tistih, ki ste bolj "globoko" v teh vodah, če je možno od LZS prejeti štipendijo? Zanimam se za študij biologije, pa me je prešinilo, da bi lahko LZS tak kader portebovala.

    Hvala za informacije.

  2. #2
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Včasih so obstajale, v zadnjem času pa ne več. Napiši kako prošnjo, mogoče pa koga prepričaš, samo zanimanje me bo dovolj, bo treba kako potrdilo o vpisu prilo?it.
    Last edited by muzikant; 26. August 2012 at 21:22.

  3. #3
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Super, hvala za informacije.

    Sicer ni še nič sigurno, trenutno namreč že študiram kemijsko inženirstvo, ampak mi nekako ne diši najbolj, pa se poskušam informirati o drugih smereh.

    Bom poročal kako bo šlo, če se bom odločil za biologijo in napisal prošnjo na LZS.

    Zaenkrat hvala.

  4. #4

    Privzeto

    Bral sem tisto glede štipendij,ko si pisal dragi moj grapar.Zapelji se po dolini proti Tminu in malo za Klaužami dobiš človeka,ki bi ti lahko posredoval odgovor iz prve rokePa srečno

  5. #5

    Privzeto

    Ko smo že pri LZS in sem gledal na spletnih straneh fotke lovskih dnevov...Pa kje so lovci?A je bil zunaj šank in lovski golaž?Morda kdo ve odgovor,ko je bil prisoten?

  6. #6

    Privzeto

    Zakaj bi se iz moje članarine plačevalo nekomu štipendijo?
    Kolikor vem zaposlujemo le za strokovne službe in kadra za ta delovna mesta je dovolj.
    Štipendije naj dajo podjetja in inštitucije ne pa društva!!!
    Verum justicia quod parilitas!

  7. #7

    Privzeto

    Morda pa bo le kaj iz te moke, saj si na LZS-ju srčno želijo načrtovanje nazaj v svoje roke, zato pa rabijo nov svež kader.

  8. #8

    Privzeto

    Citat Prepelicar je objavil: Pokaži objave
    Morda pa bo le kaj iz te moke, saj si na LZS-ju srčno želijo načrtovanje nazaj v svoje roke, zato pa rabijo nov svež kader.
    Aha, veš da si čisto prav napisal. Na LZS-ju si to želijo.

    A ob tem pa se pojavlajta dve vprašanji:

    A: Ali so za to sploh sposobni?
    Po mojem menju še zdaleč ne, saj so še komisijo za upravljanje z divjadjo komaj skup zbasali.
    B: Ali so kot nelastniki divjadi do tega sploh upravičeni?
    Tudi tu je po mojem mnenju odgovor negativen.

    Sploh pa je neumnost, da ob stroki, ki je v rokah države, ki je tudi lastnica divjadi in ima možnost zaposlovanja in načrtovanja, neki lovski funkcionarji fantazirajo o nekakšnih zavodih za lovstvo in ponovnem prevzemu vajeti v svoje roke kar se tiče divjadi.
    Časi socializma so mimo in ne kaže, da se kaj kmalu spet vrnejo. Zato priporočam, da se lovstvo končno zave realnosti, spoštuje zakonodajo in se pretvori v kritično zainteresirano javnost, ki bo državi kot upravljavki divjadi gledala pod prste in ji zaračunala svoje storitve.

    A neeee, to pa neeee, hlapčevsko plačamo koncesijo in fantaziramo kako bi radi jagali kot včasih in bili kot včasih privilegirana elita, ki ji nihče ni upal nič reči.
    Malo morgen!
    Verum justicia quod parilitas!

  9. #9
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Citat chamois je objavil: Pokaži objave
    Ko smo že pri LZS in sem gledal na spletnih straneh fotke lovskih dnevov...Pa kje so lovci?A je bil zunaj šank in lovski golaž?Morda kdo ve odgovor,ko je bil prisoten?
    Ni bilo zunaj šanka.

  10. #10

    Privzeto

    Lovski dnevi so maloploden Kropetov poizkus, da bi motiviral lovce za razmišljanje in sodelovanje. Lahko bi že uvidel, da se slovenskemu lovcu za lovske dni sladko zvižga. Tja hodijo samo tisti, ki predavajo, ploskajo drug drugemu in se fotkajo in tisti z namenom lesti v rit, ker pričakujejo kakšno korist. Žalostno, a tako je.
    Srečko naj se sedaj vpraša, ali so lovski dnevi tako zanič, ali pa je lovska mentaliteta tako na podnu. Nekaj skratka ne štima.
    Mogoče je problem ravno v odsotnosti šanka in golaža.
    Verum justicia quod parilitas!

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •