Stran 4 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 48

Tema: Strelivo za kaliber 0.222 REM

  1. #31

    Privzeto

    Za male kalibre nabavi katerokoli municijo, le da nima izpostavljenega svinca na konici. Ali pa krogle skrbno čuvaj da se svinec ne deformira

  2. #32

    Privzeto

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    Svetujem ti, da nabaviš Sako municijo....
    Kako se kaj obnese SAKO, če streljaš srninga mladiča? Za plečko mislim.

  3. #33

    Privzeto

    Sako gamehead mi v kombinirki dela vrhunsko,srnjad pada do 10 metrov od nastrela,podplutb pa v nasprotju z RWSom in Normo ni. Je pa res,da je to municijo nekoliko težje dobiti,lahko na ZS kje jo dobiš.
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  4. #34
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Ferenc,Sako ima na voljo veliko izbiro krogel,nekaj lastnih in nekaj od drugih proizvajalcev v svoji ponudbi

    http://www.sako.fi/cartridges.php

  5. #35

    Privzeto

    Je že kdo preiskusil strelivo hornady superpreformance varmint z V-max kroglo, ima namreč okoli 20% več energije od ostalil primerljivih v tem kalibru. Sem naročil 2 škatli za preizkus.

  6. #36

    Privzeto

    Upam, da boš kakšno sliko ustreljenega mladiča nalepil. Varmint je "ubijalski".

  7. #37
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Štajerska, prlekija
    Prispevki
    117

    Privzeto

    Jaz imam v-max kroglo, sicer v 22 mag, je pa res kot pravi alojz ubijalska. Si sploh ne predstavljam kaj ta krogla dela v 222.

  8. #38

    Privzeto

    Dobim šele čez tri tedne, zaradi dopusta trgovca. Potem pa bomo videli, bom prilepil slike.

  9. #39

    Privzeto

    Med koriščenjem lanskega dopusta, sem si vzel čas in se lotil "friziranja" starega Anshutza 1532. Na youtubu sem si pogledal video o beddingu kopita in se lotil. Namesto posebne smole, sem uporabil kar poliesterski kit, da se mi cev ni prilepila nanj, pa sem na cev nanesel tanko plast masti. Potem pa na strelišče: Strelivo .222 RWS Match Jagd,5 strelov, strel, ki odstopa je zakrivil pes, ki me je dregnil z nosom Z rezultatom sem zadovoljen.Upam, da ni le slučaj
    Click image for larger version. 

Name:	222.jpg 
Views:	6 
Size:	245.8 KB 
ID:	15149

  10. #40

    Privzeto

    Citat teohafy je objavil: Pokaži objave
    Med koriščenjem lanskega dopusta, sem si vzel čas in se lotil "friziranja" starega Anshutza 1532. Na youtubu sem si pogledal video o beddingu kopita in se lotil. Namesto posebne smole, sem uporabil kar poliesterski kit, da se mi cev ni prilepila nanj, pa sem na cev nanesel tanko plast masti. Potem pa na strelišče: Strelivo .222 RWS Match Jagd,5 strelov, strel, ki odstopa je zakrivil pes, ki me je dregnil z nosom Z rezultatom sem zadovoljen.Upam, da ni le slučaj
    Lepa grupa! :) Čeprav menim, da bi dregljaj psa imel hujše posledice kot 1 cm na 100m, tako da je treba kot razlog poiskati kaj drugega ;)

Stran 4 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •