Rezultati 1 do 9 od 9

Tema: Zarja

  1. #1

    Privzeto Zarja

    Ko sem v psarni Kovaški pri Ivanu zagledal njeno mati se mi je utrnila solza ob spominu na Biso. In potem ni bilo več dvoma. Fani bo moja.

    Fani je včeraj prišla v nov dom in dobila domače ime Zarja.
    Ne bo zamenjala Bise, ne bom ocenjeval ali bo boljša ali slabša, nedvomno pa bo drugačna. Ima dobre možnosti postati odličen lovski pes, a še bolj je pomebno, da bo prijateljica vseh v našem domu. Tudi Perunu, ki jo je včeraj še malo nezaupljivo gledal, še sploh, ko ga je Zarja obliznila po gobčku. Fantovska sramežljivost pač.
    V tem trenutku ležita oba in uživata svežino poletnega dopoldneva. Zarja v svoji gajbici pod mizo, Perun nedaleč stran na dvorišču.
    Tukaj pa je nekaj utrinkov od včeraj, najprej še pri Kovaški, potem pa v novem domu.

    Zarja, dobrodošla v mojem srcu!

  2. #2

    Privzeto

    Joj, kaka lepotička!

    Ampak ta zadnja fotka je pa ekstra dobra, haha! Kako Perun z viška opazuje eno novo malo "miš".

  3. #3

    Privzeto

    No, tale m'š, se je očitno priljubila tudi gospodarju dvorišča.

  4. #4

    Privzeto

    Pod fotko manjka le še komentar: "Sorry, stari. Zdej sem jst šefica, ti pa molč!"

  5. #5

    Privzeto

    Rastemo, jemo, počivamo, pohajkujemo in se ne zmenimo za šefovo pokanje s šrotom.

  6. #6

    Privzeto

    Juhej!
    Danes prvi glas!
    Na zgodnji jutranji jagi smo v grmovju naleteli na zajca. Preden sem odkomotal šrotarco, je že odskočil, nakar šrot ni užgal, seveda treba je odkočit in strel je bil potem samo še zaradi spodbude Zarje visoko preko zajca, ki je izginil v graben. Zarja pa za njim in dala mi je slišati prvi njen vrisk na sledi.
    Res se je v kratkem vrnila in še veliko bo treba prehoditi, preden se bo v našem z zajci revnem lovišču zverzirala, a začetek je le tu.
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  7. #7

    Privzeto

    In prvi plen:
    Poiskala, glasno pognala, midva s Perunom sva pa počakala in ukrepala, ko je lisička prišla okoli.
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  8. #8

    Privzeto

    Šli smo na kratek sprehod v gozd. Kmalu smo naleteli na sledi srnjadi in ležišča pod smrekami, zato smo obrnili nazaj na travnike in se igrali podmornice.
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  9. #9

    Privzeto

    V družbi z najboljšim prijateljem Perunom.
    Sicer lepo vadimo za PNZ na koncu meseca.
    Se odvajamo od gonje srnjadi in veselo iščemo zajčke, da nas vodijo za nos in delajo kljuke.
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •