Stran 11 od 12 PrvaPrva ... 789101112 ZadnjiZadnji
Rezultati 101 do 110 od 115

Tema: Objava fotografij uplenjene divjadi na internetu

  1. #101
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    pa to je že tragikomično.
    Ne veš a bi se smejov al jokov.
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  2. #102

    Privzeto


  3. #103
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Štajerska, prlekija
    Prispevki
    117

    Privzeto

    Moj komentar sem napisal nekaj postov nazaj, ko pa to tako čitam pa lahko povem samo to, da nihce ne bo nic dosego. Cloveku poves samo enkrat in ce bo zelel to absorbirat bo, ce ne pa mu tudi stotič ne bo pomagalo. In v tem nasem primeru res vidim da, da ima Hunter se najboljsi komentar ko pravi, da bolj ko se ukvarjaš s oslom, bolj si mu podoben. Po moje nima ta tema na tej tocki z temi sogovorniki nikakršen konstruktiven zakljucek, tako da res ne vidim smisla, da iz lovca delate osla.

  4. #104
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    Šala dneva:
    Bolj kot se ukvarjaš z oslom, bolj si mu podoben. Zato ne delaj iz ubogega človeka osla .

    Kaj je že tema posta, človek je ustrelil zvitorepko (lovec je uplenil lisico) in slikco prilimal na FB? In čez noč postal slaven?
    Nice! ("bad joke")
    Slow justice is no justice

  5. #105
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Citat iztok66 je objavil: Pokaži objave
    Po moje nima ta tema na tej tocki z temi sogovorniki nikakršen konstruktiven zakljucek
    Zgodba sploh nima ne repa ne glave. Smo pa že na 11 strani...
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  6. #106
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Tuhinjska dolina
    Prispevki
    231

    Privzeto

    Citat Hunter je objavil: Pokaži objave
    Ko tole vse skupaj prebiram sem deljenega mnenja.Zazek namesto tvojega ploskanja in citiranja drugih mnenj bi pričakoval en konkreten odgovor na obe strani ali vsaj kak proti argument. Si pa čez noč z lisico postal prepoznaven bolj kot kdorkoli tukaj gor.

    To pa zato k en nima svojga lajfa pa se u druzga utikuje... me pa sploh ne gane to da ma kei prot men, k ma itak pou tuhinske doline pa kamnik

    To je samo moje mnenje!
    Amen...
    7×64; 8×57JS; 308WIN; 22TOZ

  7. #107
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat Zazek je objavil: Pokaži objave
    To pa zato k en nima svojga lajfa pa se u druzga utikuje... me pa sploh ne gane to da ma kei prot men, k ma itak pou tuhinske doline pa kamnik

    To je samo moje mnenje!
    Amen...
    Mogoče pa s tabo ni kaj vredu, če so vsi proti tebi. Poskušaj še v to smer razmisliti,
    Drugače pa živ svoje sanje, vmes pa poskušaj še izpit narediti, drugače boš moral v kratkem svoj podpis spremeniti v:

    "Lov, moje neuresničene sanje":icon_redface:

  8. #108

    Privzeto

    Res je debata močno zašla.
    Nimam pa rad nedorečenosti. Bil sem obtožen, da sem poslal v to LD inšpektorja. Zazek ni hotel pojasniti, zato sem obljubil, da bom sam prišel zadevi do dna.
    Inšpektor je bil res pri njih. Zaradi plana odstrela jelenov. Vse ostalo si je Zazek izmislil. Od takšnega človeka za žalitve tudi ne pričakujem opravičila.
    Upam, da se z tem v zvezi ne bo treba več oglašati.

  9. #109
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Tuhinjska dolina
    Prispevki
    231

    Privzeto

    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    Mogoče pa s tabo ni kaj vredu, če so vsi proti tebi. Poskušaj še v to smer razmisliti,
    Drugače pa živ svoje sanje, vmes pa poskušaj še izpit narediti, drugače boš moral v kratkem svoj podpis spremeniti v:

    "Lov, moje neuresničene sanje":icon_redface:

    Bomo nardil, oz, sej morm ane
    7×64; 8×57JS; 308WIN; 22TOZ

  10. #110

    Talking

    Citat Hunter je objavil: Pokaži objave
    Zgodba sploh nima ne repa ne glave. Smo pa že na 11 strani...
    morda pa ima vse to skupaj le eno dobro stran. lahko se zaradi tega vsega smejimo na svoj račun (kdor se zna)

Stran 11 od 12 PrvaPrva ... 789101112 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •