Stran 1 od 12 1234511 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 115

Tema: Objava fotografij uplenjene divjadi na internetu

  1. #1

    Privzeto Objava fotografij uplenjene divjadi na internetu

    Citat Zazek je objavil: Pokaži objave
    Alojz... ja jaz sem streljal... padla u ognju brez pardona... zadel sem jo pa v križ, in zopet veselje ob plenu
    Zazek, vseeno se je vedno treba zavedati, da življenje živemu bitju v naravi jemljemo z namenom in dobesedno v skladu z načrti in zaradi golega "veselja ob plenu". Če si bil vesel, ker si dobro pomeril, lovsko pravično uplenil lisico je že ok in si pač upravičeno vesel tudi lovskega uspeha. Upam pa, da nisi eden tistih, ki se v javnosti razkazuje z upljenjenimi lisicami in "frajari" tudi pred ne-lovsko javnostjo. To pa lahko hitro škodi lovcem in lovstvu še bolj kot že.

    Vzemi moj komentar kot dobronameren nasvet, še posebej zdaj, ko začenjaš po lovskih stopinjah...

  2. #2
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Citat ravnohrib je objavil: Pokaži objave
    Zazek, vseeno se je vedno treba zavedati, da življenje živemu bitju v naravi jemljemo z namenom in dobesedno v skladu z načrti in NE zaradi golega "veselja ob plenu". Če si bil vesel, ker si dobro pomeril, lovsko pravično uplenil lisico je že ok in si pač upravičeno vesel tudi lovskega uspeha. Upam pa, da nisi eden tistih, ki se v javnosti razkazuje z upljenjenimi lisicami in "frajari" tudi pred ne-lovsko javnostjo. To pa lahko hitro škodi lovcem in lovstvu še bolj kot že.

    Vzemi moj komentar kot dobronameren nasvet, še posebej zdaj, ko začenjaš po lovskih stopinjah...
    Ravhohrib, v tvojem citatu sem dodal še eno besedo... Verjetno si jo pozabil napisati...

  3. #3
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Tuhinjska dolina
    Prispevki
    231

    Privzeto

    Ne vesel sem bil zato da je bila lovsko pravično ustreljena in dobro pomerjena, ne pa zato da bi jo razkazoval... vesel pa sem bil tudi zato da je padla na mestu in da ni trpela...
    7×64; 8×57JS; 308WIN; 22TOZ

  4. #4
    Član od
    Oct 2011
    Lokacija
    severna primorska
    Prispevki
    114

    Privzeto

    Zazek ,da ne bi naredu tako kot je en v naši ld,ko je uplenil lisico jo je cel dan nosil po vasi vedno je prišel iz druge smeri.Je pa to njegov edini plen v 30 letih.

  5. #5
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Tuhinjska dolina
    Prispevki
    231

    Privzeto

    Ne to pa nikoli.... pri nas je eden uplenil edini šekastega pujsa u 30 letih in to mislim da tudi prvega in zadnjega v življenju,prej ga pa sploh ni bilo opaziti
    7×64; 8×57JS; 308WIN; 22TOZ

  6. #6

    Privzeto

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave
    Ravhohrib, v tvojem citatu sem dodal še eno besedo... Verjetno si jo pozabil napisati...
    Seveda, napaka. Hvala, Profesor! :)
    Drugače pa nisem brez razloga napisal opozorila; sem čez vikend slišal v družbi, kako so se Tuhinjci iz enega mladeniča norca delal, ko je na Facebook mrtvo lisico objavljal; pa sem videl, da ima Zazek napisano, da je iz Tuhinjske doline - in sem za vsak slučaj preventivno ga malo opozoril, da mu ne pade kaj takega na pameti kot temu "tovarišu" s fejbuka.

  7. #7
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Tuhinjska dolina
    Prispevki
    231

    Privzeto

    Kdo se je pa delal norca ? ker sem jo objavil na fb, ampak ne zaradi drugih da imajo nespametne komentarje, ampak tudi zaradi drugih tovarišev lovcev....Moje mnenje je to da lahko vsak objavi kakršnokoli sliko in kjerkoli na spletu, če pa komu kaj nepaše naj pa ne gleda in se vzdrži brezveznih komentarjev!!!
    7×64; 8×57JS; 308WIN; 22TOZ

  8. #8
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Tuhinjska dolina
    Prispevki
    231

    Privzeto

    Tudi drugi lovci objavljajo svoje slike uplenjene divjadi na fejsbuku da ne bo kdo mislil da sm edini...
    7×64; 8×57JS; 308WIN; 22TOZ

  9. #9
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Dolina vipavska, dolina preljuba
    Prispevki
    167

    Privzeto

    To je bil dobronameren nasvet, saj veš da ena napačna oseba to vidi pa si že na prvi strani slovenskih z naslovom ŠOKANTNO:" mladenič ubijal uboge živalce, fotografije objavljal na FB", saj z leti boš razumel zakaj gre... jagaj, fotografiraj, slike si pa v lovsko sobo na zid pripopaj, pa če se hočeš mal pohvalit pa prjatla mimo povabi spij z njim pivce in ti bojo več pomenile kot ta FB. Spet mišljeno kot dobronameren nasvet, ajd zdaj pa jagat...
    I nikome ništa!

  10. #10

    Privzeto

    Zazek ti si imun na vsa dobronamerne pripombe.

Stran 1 od 12 1234511 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •