Stran 5 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 51

Tema: Prenovljen portal Forum-lov.org

  1. #41

    Privzeto

    Zahvaljujem se vsem vam uporabnikom, ker vztrajno gradite naš skupni prostor.
    V mesecu novembru smo po običajnem vsakoletnem poletno sezonskem nihanju presegli znamko 50.000 obiskov/mesec. Če bi imel ta mesec še 31. dan, bi presegli rekordno znamko 52.000,
    tako pa bomo počakali veseli december, da nas razveseli s to številko.

    Hvala vam in še naprej dobrodošli!
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  2. #42

    Privzeto upam da je prava tema!?

    joj, iščem to temo pa jo ne najdem... malce zmešnjave, pa čeprav je zelo popredalčkano vse skupaj.
    uglavnem, želel sem samo malo informacij kaj se je spremenilo; smeškote in neke indexe pri postih sem že opazil. kaj pa je še drugega?

  3. #43

    Privzeto

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    joj, iščem to temo pa jo ne najdem... malce zmešnjave, pa čeprav je zelo popredalčkano vse skupaj.
    uglavnem, želel sem samo malo informacij kaj se je spremenilo; smeškote in neke indexe pri postih sem že opazil. kaj pa je še drugega?
    Na forumu se ni nič spremenilo. Le nekaj smeškov je dodanih in možnost ocene objave v testiranju.
    Tema je o portalu in ta je bil spremenjen poleti, se pa ves čas dograjuje razne komponente, kar se končnemu uporabniku ne vidi vedno.
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  4. #44
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    362

    Privzeto

    Citat Pinkfloyd je objavil: Pokaži objave
    Imam še eno vprašanje: ali je možno kje videt datum, mogoče celo uro, kdaj je bil članek/obvestilo napisano na portalu?
    Še kar sprašujem :)

  5. #45

    Privzeto

    Citat Pinkfloyd je objavil: Pokaži objave
    Imam še eno vprašanje: ali je možno kje videt datum, mogoče celo uro, kdaj je bil članek/obvestilo napisano na portalu?
    Je možno, a se tepe s trenutno obliko, zato je izklopljeno.
    Pripravlja se nova oblika oz. popravek trenutne.
    Nekateri članki so bili umaknjeni iz objektivnih vzrokov na strani avtorjev ali zaradi neaktualnosti. Nekateri so preseljeni v druge kategorije ipd.

    Video vsebine so tematika, katero lahko skupaj obudimo.
    Itak je praktično vse gostovano na youtube ali podobnih prostorih. Se pa tudi na tem področju nekaj dela, a je tudi vezano na čas po zgoraj omenjeni prenovi.

    LP
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  6. #46
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    362

    Privzeto

    Aha. Ker to bi pa znalo bit fajn, da je vsaj datum objave, avtorja se komot lahko preskoči

  7. #47

    Privzeto Portal na mobilnikih

    Nekateri ste verjetno že opazili, da je možno naš portal ogledati tudi preko mobilnih telefonov. Na svojem androidu lepo preklapljam med mobile in desktop verzijo. Pride prav, ko nam je dolgčas ali je kaj na hitro za pogledat.
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  8. #48

    Privzeto

    Kot ste opazili postopama uvajamo nove vsebine na portalu.
    Radi bi naredili portal čim bolj zanimiv za vas bralce. Temu sledi tudi osveževanje izgleda, recimo nazadnje kategorije fotografov in kinologov. Strelci pridejo še na vrsto malo kasneje, ker imajo največ vsebin in je delo pri njih najobsežnejše.

    Zadnja novica so tudi šale oz. vici. Vsake toliko bomo dodali novega, da se bo v teh zoprnih časih odrekanja še čemu smejati. Risbe vicov so delo našega lovskega tovariša Vita Šuligoja o kateremu tudi pripravljamo članek. Vice najdete v okvirčku na naslovnici www.forum-lov.org

    Če se še kdo od vas ukvarja z ilustracijo šal, mu jih bomo z veseljem dodali v to področje. Lahko se mi javi kar na ZS.

    Uživajte!
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  9. #49

    Privzeto

    Ali mogoče kdo ve, zakaj pri malih oglasih ne morem dostopati do svojih oglasov? Pri oglasu recimo želim popraviti samo ceno, da ne bi na novo pisal oglasa, vendar ko hočem dostopati do svojih oglasov mi vedno napiše napaka 500, stran ni dosegljiva in če hočem kaj spremeniti pri oglasu, ga moram na novo napisati, vstaviti slike itd.
    Ni panike za mehanike, ni sile za debile.

  10. #50

    Privzeto

    Citat Igoman je objavil: Pokaži objave
    Ali mogoče kdo ve, zakaj pri malih oglasih ne morem dostopati do svojih oglasov? Pri oglasu recimo želim popraviti samo ceno, da ne bi na novo pisal oglasa, vendar ko hočem dostopati do svojih oglasov mi vedno napiše napaka 500, stran ni dosegljiva in če hočem kaj spremeniti pri oglasu, ga moram na novo napisati, vstaviti slike itd.
    Enako pa slik tud noce nalozit!

Stran 5 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •