Stran 4 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 51

Tema: Prenovljen portal Forum-lov.org

  1. #31

    Privzeto

    Citat Ares je objavil: Pokaži objave
    Na Facebooku sta dve strani Forum Lov, katere ...
    Na spletu je samo ena prava Facebook stran Forum-LOV in obstaja komaj dober mesec!
    Ta prava in naša je ta: http://www.facebook.com/pages/Forum-...22076961266669 oz: http://www.facebook.com/forumlov.org

    Ono drugo ni stran tega portala!!! Nesporazum z imenom se bo še uredil v bodočnosti.
    Podatke o prijateljih in všečkanjih si pa narobe prebral in navedel, a saj ni pomembno.
    Pomembno je, da je naša FB stran zaživela, se razvija ima vsak dan več prijateljev in da tudi tu lahko obveščamo lovsko in splošno javnost.
    Vabljeni!

  2. #32

    Privzeto

    Pozdravljeni

    V male oglase sem oddal oglas, vendar mi kljub izboru 3 fotografij ni priložilo nobene. Naj poizkusim še enkrat pa boste izbrisali oglas brez sličic ali lahko na kak način vidodate fotografijo v oglas?

    Hvala za odgovor

    lp

  3. #33

    Privzeto

    Pri dodajanju sličic je potrebno upoštevati omejitve velikosti, ki so navedene, pa bo šlo. Javi, ko urediš meni na ZS, pa zbriševa odvečnega.
    LP

  4. #34

    Privzeto

    Evo urejeno, 3 oglase pod tem s slikami je tisti brez slik, ki se lahko izbriše.

    Hvala in lp

    Šele kasneje sem videl, da bi naj javil na ZS, no saj na koncu se lahko izbriše tudi ta post!

  5. #35

    Privzeto

    Pozdravlejni.

    Prvič odkar je prenovljen portal bi hotel oddati oglas, pa se ne morem več prjavit. Nenehno mi kaže napako. Zanima me ali je potrebna nova registracija.

  6. #36
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Ni potrebe po novi registraciji / prijaviti se pa ni več mogoče. Samo oddaj oglas pa bo. Če pa opaziš, da si se zmotil, pa pišeš adminu, da pobriše/popravi oglas.
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  7. #37
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    362

    Privzeto

    Včasih so bili na portalu tudi različni videi.
    A zdaj jih ni več?

  8. #38
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Štajerska, prlekija
    Prispevki
    117

    Privzeto

    Tudi clanki so bli katerih ni vec za videt. Skoda da se take vsebine "izgubijo".

  9. #39

    Privzeto

    Kar manjka, se pripravlja na novo in v boljših verzijah.
    Dajte nam še nekaj časa.
    Na polno se dela na rečeh, ki se ne vidijo, nekaj je pa tudi dopustov sodelujočih.
    Seveda bodo vsebine v primernih podportalih.

    LP

  10. #40
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    362

    Privzeto

    Imam še eno vprašanje: ali je možno kje videt datum, mogoče celo uro, kdaj je bil članek/obvestilo napisano na portalu?

Stran 4 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •