Stran 3 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 51

Tema: Prenovljen portal Forum-lov.org

  1. #21

    Privzeto

    Pozdravljeni!

    Najprej cestitke za novo podobo. Imam pa tudi eno pripombo.
    Ko v rubriki mali oglasi kliknem na VSI OGLASI se v seznamu oglasov le ti ne izpišejo v celoti ampak je potrebno za to klikniti vsakega posebej. Prej je bil viden celoten oglas vključno s kontaktnimi podatki.

    LP
    Matej

  2. #22

    Privzeto

    Citat matejk je objavil: Pokaži objave
    Pozdravljeni!

    Najprej cestitke za novo podobo. Imam pa tudi eno pripombo.
    Ko v rubriki mali oglasi kliknem na VSI OGLASI se v seznamu oglasov le ti ne izpišejo v celoti ampak je potrebno za to klikniti vsakega posebej. Prej je bil viden celoten oglas vključno s kontaktnimi podatki.

    LP
    Matej
    To urediš tako, da izbereš Način prikaza zgoščeni / Razširjeni. (nad samimi oglasi zgoraj desno)V razširjenem boš videl celoten oglas kot želiš.

    LP

  3. #23

    Privzeto

    Citat Tine je objavil: Pokaži objave
    Mi je zelo všeč! Edino kar ne dobim (tako na hitro sem pregledal) so opisi tovarn Zoli in Baikal ter ostalih člankov v povezavi z orožjem. Morda bi bilo za dodat pod temo Nasveti in opisi še rubriko orožje.

    Čestitam za lepo opravljeno delo.
    Vse strelsko orožne zadeve so sedaj v portalu strelske skupine. Tako kot je napisal Pero (www.strelci.lovci.si). Imajo pa vse skupine, tako strelska, kinološka in portal Omrtvičenja.net povezave na naš portal. Fotografska ima še pod levim menujem sličice s povezavo v njihovo galerijo, vsi skupaj pa povezave tudi preko zgornjega menuja.
    Za direktno povezavo na zadnje njihove članke glej vrstico slikic na vrhu pod menujem. Za vsako skupino tri sličice prikazujejo tri njihove najnovejše članke in ko klikneš nanje, te prestavi na njihov portal. Podobno je narejeno kot na portalu 24ur.com .

  4. #24

    Privzeto

    super zadeva.
    za popravek pa morda tole: ko gledam male oglase, je malce težko krmariti med stranmi ker so številke zelo skupaj. malce več razmaka ne bi škodilo (upam da se to da enostavno urediti v html kodi).
    pa še morda rubrika oz. polje kaj oz katero orožje se prodaja, kot je ohranjenost: gladkocevka, repetirka, pap, mk, kombo, drilling, strelni daljnogled, dvogled... za hitrejšo preglednost, ker to kako ljudje pišejo male O je skoraj za kozlat nepregledno

  5. #25

    Privzeto

    Ali mi lahko kdo razloži, zakaj se ne morem prijaviti na oglase. Ko vpišem up. ime in geslo (enako kot na forumu) mi javi napaka 500 ali nekaj podobnega.

  6. #26

    Privzeto

    Citat sine je objavil: Pokaži objave
    Ali mi lahko kdo razloži, zakaj se ne morem prijaviti na oglase. Ko vpišem up. ime in geslo (enako kot na forumu) mi javi napaka 500 ali nekaj podobnega.
    tudi mene zanima. predvidevam pa da so se izbrisali računi...

  7. #27

    Privzeto

    Narejeno je tako kot piše v Pravilih malih oglasov.
    Po novem za objavo oglasov ni več registracije in prijave, ker ni potrebna. Oglas oddaš brez prijave!
    Registracija je rezervirana za posebne primere sponzorjev in komercialnih oglasov.

  8. #28

    Privzeto

    Hvala!

  9. #29

    Privzeto

    Citat sine je objavil: Pokaži objave
    Hvala!
    Na malih oglasih bodo predvidoma še spremembe v smeri, da bodo uporabniki lahko čim bolj upravljali oglase, vendar iz varnostnih vzrokov brez registracije. Stvar je še v delu in nabiranju sredstev(€) za nove programske vtičnike.

  10. #30

    Privzeto

    Na Facebooku sta dve strani Forum Lov, katere lahko lajkaš. Ena ima 56, druga pa 249 članov. BI se dalo zadevo združit, da ni razdrobljeno?

Stran 3 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •