Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 14 od 14

Tema: Slovo!

  1. #11

    Privzeto

    Se že tiho razgledujem za kako malo resasto jazbečarko. Sicer tako, da žena, ki ima večje zežave s prebolevanjem, niti ne ve, ker se je zaklela, da podobnega slovesa ne želi več preživljati. Malo bom fintiral in telovadil in ji nekako kepicio spravil v roke, potem bo ona pečena in jaz bom rešen. Upam, da mi bo uspelo. Le leglo nekje biliže doma moram najti. V Lovcu je eno, vendar na Primorskem in to se ne vklaplja v moje zahrbtne načrte.

    Lep pozdrav!
    Last edited by Sraka; 22. June 2012 at 19:04.

  2. #12

    Privzeto

    Citat Sraka je objavil: Pokaži objave
    Se že tiho razgledujem za kako malo resasto jazbečarko. Sicer tako, da žena, ki ima večje zežave s prebolevanjem, niti ne ve, ker se je zaklela, da podobnega slovesa ne želi več preživljati. Malo bom fintiral in telovadil in ji nekako kepicio spravil v roke, potem bo ona pečena in jaz bom rešen. Upam, da mi bo uspelo. Le leglo nekje biliže doma moram najti. V Lovcu je eno, vendar na Primorskem in to se ne vklaplja v moje zahrbtne načrte.

    Lep pozdrav!
    Faca si, ej vsa čast.

  3. #13
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Dolina vipavska, dolina preljuba
    Prispevki
    167

    Privzeto

    Citat Sraka je objavil: Pokaži objave
    Se že tiho razgledujem za kako malo resasto jazbečarko. Sicer tako, da žena, ki ima večje zežave s prebolevanjem, niti ne ve, ker se je zaklela, da podobnega slovesa ne želi več preživljati. Malo bom fintiral in telovadil in ji nekako kepicio spravil v roke, potem bo ona pečena in jaz bom rešen. Upam, da mi bo uspelo. Le leglo nekje biliže doma moram najti. V Lovcu je eno, vendar na Primorskem in to se ne vklaplja v moje zahrbtne načrte.

    Lep pozdrav!
    Pa jo pelji mal "u slano vodo" vmes pa se "spomni" da je en ful hud kmečki turizem nekje in pojdi z njo "slučajno" pogledat. Ko jih bo videla, sploh pa če so že mal večji in že lazijo okoli, ne bosta šla brez enega domov. Vsaj pri meni je blo tako, pa se baba ni navduševala nad to "golaznijo", po poti domov pa ga je cel cajt crkljala, pol ji je pa še kozlav ko zmešan, skratka šola v + in -. Ajd babo obrnit pa ja ni tak problem, al ne?
    I nikome ništa!

  4. #14

    Privzeto

    Sraka,kar pogumno!Res so naši kosmati prijatelji vedno prekratek čas z nami,ampak to tako je.V treh letih sem izgubila tri pse,pa vendar si ne predstavljam več biti brez njih.Vreden je vsak dan z njimi in vreden je vsak spomin na prejšnje pse.Če jih ne bi bilo v mojem življenju tudi teh spominov ne bi bilo!

Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •