Stran 4 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 46

Tema: Montiranje daljnogleda

  1. #31
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Sam ne boš nič naredu, ker je montaža lotana, tako da edino puškar je rešitev, ki ti za nov daljnogled naredi nove obročke... Ta poseg sicer ni poceni, vendar če si z puško zadovoljen, ne vidim zakaj ne...

  2. #32

    Privzeto

    Ja res ne bo nič. Bi moral prednji obroček na novo narediti.
    Če bi sliko prej objavil nebi pametovali.
    Puška je točna, za moje pojme povečava tudi saj daleč tako ne boš streljal.
    Denar, ki si ga tako prihranil pa tudi ne bo problem zapraviti.

  3. #33

    Privzeto

    Samo razmišljam.....kaj če bi odžagal malo pod obročki, tam kjer je še nekaj "mesa", potem pa gor privijačil šino, recimo. To bi se načeloma dalo narediti ali ne, kaj mislite? Za daljnogled mi je tako vseeno če ga uničim.

  4. #34
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Citat sine je objavil: Pokaži objave
    Samo razmišljam.....kaj če bi odžagal malo pod obročki, tam kjer je še nekaj "mesa", potem pa gor privijačil šino, recimo. To bi se načeloma dalo narediti ali ne, kaj mislite? Za daljnogled mi je tako vseeno če ga uničim.
    Ne vem s čim se ukvarjaš, vendar to ni ravno za doma v primežu in pa z žago za delat... Ti pa puškar enostavno naredi to šino kot ti praviš, pa niti ne bi blo tako drago, glede na to da imaš bazo suhl že narejeno...

  5. #35

    Privzeto

    Odrežeš, privijačiš šino in na to šino daljnogled.
    Odsvetujem. Bo poleg preveč sestavljenih delov (na vsakem delu toleranca, vse se pa seštevajo) še čudno izgledalo in daljnogled bo previsoko. Drugače sprednjega vpetja ne boš mogel zapeti.
    Bodi vesel da imaš to kar je vse skupaj to?no.
    Je moj znanec čaral in dajal v delo puškarju. Potem si je omislil novo puško. To pa prodal za manj kot je vse skupaj stalo.
    Last edited by alojz1; 6. October 2013 at 20:17.

  6. #36

    Privzeto

    Ne, nikakor se tega ne bi lotil sam, nimam ne orodja ne tovrstnega znanja. Mogoče se bo pa res dalo na ta način narediti. Bo mogoče še kdo iz foruma kaj povedal!?

  7. #37

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Odrežeš, privijačiš šino in na to šino daljnogled.
    Odsvetujem. Bo poleg preveč sestavljenih delov (na vsakem delu toleranca, vse se pa seštevajo) še čudno izgledalo in daljnogled bo previsoko. Drugače sprednjega vpetja ne boš mogel zapeti.
    Bodi vesel da imaš to kar je vse skupaj to?no.
    Je moj znanec čaral in dajal v delo puškarju. Potem si je omislil novo puško. To pa prodal za manj kot je vse skupaj stalo.
    Saj ga ne bi jemal dol, če pa že, pa bi odvil obroče. Zaradi mene je to lahko prilotano "za zmeraj"!

  8. #38
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Vsekakor če se do enega pametnega puškarja zapelješ ti bo definitivno svetoval kaj in kako, brez da tu dosti fantaziramo...

  9. #39

    Privzeto

    Citat Tomaž Ražman je objavil: Pokaži objave
    Vsekakor če se do enega pametnega puškarja zapelješ ti bo definitivno svetoval kaj in kako, brez da tu dosti fantaziramo...
    Sem računal na to, da je na forumu tudi kakšen puškar.

  10. #40

    Privzeto

    Je. Breneke (tako je napisal). Pa je raje modro tiho.
    Sine karkoli boš naredil in kolikor boš vložil, puška ne bo več vredna. In predvidevam, da jo boš kmalu prodal (ko se začnejo izgovori za nekaj menjat se le še stopnjujejo).
    Jaz na tej montaži nebi nič menjal. Razen če si nam o kvaliteti zadetkov kaj naložil.

Stran 4 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •