Rezultati 1 do 7 od 7

Tema: Kamere za opazovanje živali

  1. #1

    Privzeto Kamere za opazovanje živali

    Lep pozdrav

    Mene predvsem zanima če ima kdo izkušnje z opazovalnimi kamerami ScoutGuard (modeli SG-10X,SG-550V ali SG-560), saj sem jih pred kratkim zasledil na spletu (varnostnaoprema.com). Ker imamo počitniško hišo v naravi in bi rad malo spremljal živalsko dogajanje čez noč se zanimam za nakup neke opazovalne kamere, in mi delujejo bolj lovsko usmerjene zato upam, da bom lahko dobil kakšen pameten nasvet ali mnenje, ali pa kakšno drugo rešitev.

    Za vaše odgovore se vam že v naprej najlepše zahvaljujem.

  2. #2
    Član od
    Feb 2012
    Prispevki
    3

    Privzeto

    Da tukaj jih imaš. Poglej si tole, vem da si jih blazno veliko prodali brez reklamacij. Lovska kamera s snemalnikom v robustnem ohišju

  3. #3

    Privzeto

    Jaz sem jo pred kratkim kupil za 170 kje, pa pod zasebna sporočila!

  4. #4

    Privzeto GPRS nastavitve za lovsko kamero - pomoč

    Pozdravljeni!
    V preizkušanje sem dobil najnovejši model model kamere, ki poleg pošiljanja MMS na mobilnik ali e-pošto, omogoča tudi GPRS povezavo za podatkovno pošiljanje posnetkov preko mobilnih omrežij.

    MMS nastavitve mi je uspelo ustrezno nastaviti in delujejo, težave pa imam z GPRS nastavitvami. Ima kdo od vas lastne izkušnje z GPRS funkcijami na teh kamerah, pa če da, kakšne nastavitve so za Simobil ali Mobitel?
    Vse kar je na voljo na googlu in spletnih straneh slovenskih operaterjev sem že našel, zanima me konkretna in že uspešna uporaba te funkcije v praksi. Hvala!

    Nastavitve izgledajo takole:

    [GPRS Setting]
    Server: Email server name
    Port: Email server port
    APN: Internet APN
    Account:
    Password:
    Email user:Sending email address
    Email password: Sending email password

    Predsvem me zanima, če kdo ve, ali pri emailu lahko daš poljube svoj e-mail in geslo, ali mora biti ta email prav dodeljen od operaterja, ki ti je dal SIM kartico?

  5. #5

    Privzeto

    Citat ravnohrib je objavil: Pokaži objave
    Pozdravljeni!
    V preizkušanje sem dobil najnovejši model model kamere, ki poleg pošiljanja MMS na mobilnik ali e-pošto, omogoča tudi GPRS povezavo za podatkovno pošiljanje posnetkov preko mobilnih omrežij.

    MMS nastavitve mi je uspelo ustrezno nastaviti in delujejo, težave pa imam z GPRS nastavitvami. Ima kdo od vas lastne izkušnje z GPRS funkcijami na teh kamerah, pa če da, kakšne nastavitve so za Simobil ali Mobitel?
    Vse kar je na voljo na googlu in spletnih straneh slovenskih operaterjev sem že našel, zanima me konkretna in že uspešna uporaba te funkcije v praksi. Hvala!

    Nastavitve izgledajo takole:

    [GPRS Setting]
    Server: Email server name
    Port: Email server port
    APN: Internet APN
    Account:
    Password:
    Email user:Sending email address
    Email password: Sending email password

    Predsvem me zanima, če kdo ve, ali pri emailu lahko daš poljube svoj e-mail in geslo, ali mora biti ta email prav dodeljen od operaterja, ki ti je dal SIM kartico?
    Že rešil zadevo. Kot ponavadi; navodila in nasveti v centrih za pomoč uporabnikom pogojno uporabni; največ se doseže z metodo poskus-napaka. ;)

  6. #6
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    http://www.spyshop.si/prenosni-snema...-vikenda-940nm


    Prosim za mnenje, če se kdo kej bolj spozna, a bo takale dobra al bolj ...švoh.

  7. #7
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat aron je objavil: Pokaži objave
    Prosim za mnenje, če se kdo kej bolj spozna, a bo takale dobra al bolj ...švoh.
    Nekaj članov foruma jo uporablja, preberi si malo v temi: Pogovor o avtomatskih kamerah (kamera past, lovske kamere)
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •