Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 25

Tema: Rws dk

  1. #11

    Privzeto

    Sam sem uporabljav DK in sem razočaran nad njo, osebno je ne kupim več. Zelo slabo je delovala na prebojnosti, plus tega je imela rezek pok, ki ni biv všeč mojim uham. Sam sem preizkusil SPCE (čeha) , Xp3 (winchester),DK (RWS) pa Oryxa (norma), pri oryksi sem nehav preizkušat krogle, ker deluje tako more, xp3 pa je izpadel zaradi cene, drugač pa vrhunska krogla. Res pa je, da imaš ogromno drugih krogl, tak da čimveč jih preizkusi nato pa se odloči kira bo zadostila tvoje potrebe !
    Pa dober pogled !!

    L.P.

  2. #12
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat 308WIN je objavil: Pokaži objave
    Sam sem uporabljav DK in sem razočaran nad njo, osebno je ne kupim več. Zelo slabo je delovala na prebojnosti, plus tega je imela rezek pok, ki ni biv všeč mojim uham. Sam sem preizkusil SPCE (čeha) , Xp3 (winchester),DK (RWS) pa Oryxa (norma), pri oryksi sem nehav preizkušat krogle, ker deluje tako more, xp3 pa je izpadel zaradi cene, drugač pa vrhunska krogla. Res pa je, da imaš ogromno drugih krogl, tak da čimveč jih preizkusi nato pa se odloči kira bo zadostila tvoje potrebe !
    Pa dober pogled !!

    L.P.
    Sami Einsteini vstopajo v lovske vrste.

  3. #13
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    zdele sem se pa nasmejal
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  4. #14

    Privzeto

    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    Sami Einsteini vstopajo v lovske vrste.
    Hm fantje meni se včasih zdi, kot da testiramo avte. Iste znamke samo druge barve.
    Osebno mislim, da je bolje vprašati koga, ki se spozna kot pa iskati mnenja pri vseh. Pa je tukaj kar nekaj dobrih strokovnjakov. Če se bojite Muzikantove pikrosti lahko na ZS in sem prepričan, da vam bo dal pravi napotek.
    Ko sem debatiral o odsunu močnejšega kalibra sem predlagal lažjo kroglo. Pa me lastnik dopolni: nič odsuna, rezantna krivulja, mora vedno dati izstrel, izhodna luknja 2cm in nič podpludb. Pa v šoku mora vse pasti.
    Pa sem mu rekel naj takoj pove za takšno kroglo, ko jo bo našel.
    Last edited by alojz1; 1. June 2012 at 17:10.

  5. #15

    Privzeto

    Nevem zakaj bi zaj biv ajnštajn tu eni ste pač najbol pametni in iskušnje drugiš so za vas bedarija !! muzikant pač pametnjakovič stoletja ...
    Pač povem kak mi je delovala, mogoče bo komu v korist,
    DK mi prašiča lanščaka z strelom v prsni koš ni prebiv, dejansko ni blo nič poškodovano, ne organi ne meso, nisem si pa tega zmislo!! in od te je ne kupim več...

  6. #16
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    Sej to sploh ni pomenbno ali je izstrel ali ne.Lanscak cca 80kg pa tudi ni macji kaselj za kaksno mehkejso kroglo.....
    Krogla tudi ce ostane v telesu je ravno toliko smrtonosna kot tista ki prebije......zarada mascoce pa ponavadni ni krvi ne pri eni ne pri drugi.....Tista krogla ki ostane v telesu odda vso energijo v telo tista ki pa ne ostane pa odnese nekaj s sabo......tako da tople vode ni treba izumljat.....

  7. #17
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    Ahm, zelo zanimivo. Mislim, da si bo Hubert po tej razpravi komot izbral najboljšo kroglo .
    Slow justice is no justice

  8. #18
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Tole je ostalo od te krogle, kaliber 7x64, svinja zadeta točno v pleče, zrno je ostalo pod kožo na drugi strani.Sicer ne rečem, da nima dobre prebojnosti(ob strelu za pleče bi jo verjetno prebila), sem pa imel občutek, da je ta krogla bolj kompaktna.

  9. #19
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    Citat rws je objavil: Pokaži objave
    Tole je ostalo od te krogle, kaliber 7x64, svinja zadeta točno v pleče, zrno je ostalo pod kožo na drugi strani.Sicer ne rečem, da nima dobre prebojnosti(ob strelu za pleče bi jo verjetno prebila), sem pa imel občutek, da je ta krogla bolj kompaktna.
    Imaš pa RWS ...
    Slow justice is no justice

  10. #20
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Nimam, ima pa žlahtnik
    Sem pa pred parimi leti uplenil 4komade(2kom srnjadi, muflona in košuto), sicer v 308win s to kroglo in sem bil zadovoljen.
    Na prospektih od rwsa deluje doppelkern povsem drugače kot kegelspitz, v praksi se pa zna naredit, da je isto sranje(precej drago sranje)

Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •