Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 19 od 19

Tema: Nova Zelandija prepovedal apridelavo lastne hrane

  1. #11
    Član od
    Aug 2011
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    212

    Privzeto

    Markysprej, kot lovec bi se moral zavedati, da se igračkanje z naravo ne obrestuje (vsaj na nore krave se spomni). Pa pomisli na to, da so GSO laboratorijski mutanti.

    Verjetno bo pa organ za preverjanje skladnosti neodvisen, kajne.

  2. #12

    Arrow

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Takih podanikov si želi vsaka vlada. Teh organov imamo že za vsak proizvod posebej. Pa vsak mesec potem, ko so ljudje že pojedli , umaknejo kakšen nevaren proizvod iz polic. Nazadnje so bili to oreščki.
    bolj se gre za to, da se ne dovoli proizvajati vsako sranje, kot je to v navadi v zda. kolikor se spomnim za koruzo, je bila v eu dovoljena samo ena sorta ker je ustrezala kriterijem, medtem ko so bile dovoljene v ameriki vse.

    Markysprej, kot lovec bi se moral zavedati, da se igračkanje z naravo ne obrestuje (vsaj na nore krave se spomni). Pa pomisli na to, da so GSO laboratorijski mutanti.
    vedno dajem pamet in racionalno razmišljanje pred nagonom in čustvom, ko se gre o pomembnih zadevah. zaradi lastnega prepričanja, kot tudi zaradi 18+ let trajajočega šolanja, ki je pustilo neizbrisen pečat, da sem kar hitro sposoben ločiti zrno od plevela.
    zato na gso ne morem gledat kot na laboratorijske mutante, ampak na sofisticiran način starodavnega križanja vrst, brez križanja pa si današnje hrane ne moremo predstavljati.
    pa tudi če podrobneje prebereš 99% 'strokovnih' člankov nasprotnikov gso, vidiš da te zadeve pišejo taki kreteni, ki se jim lahko iz strokovnega stališča (čeprav jst nisem strokovnjak za biologijo) samo čudiš, kako da sploh pisati znajo...
    nasprotniki z dejanskimi dejstvi ne spodbijajo uporabo gsojev, ampak večina takih akcij temelji na neumnih in napačnih populizmih, ki pa jim raja vsekakor verjame...
    tko da ja, vsekako VSE jemati z zdravo mero razuma in skepse.:icon_:

  3. #13

    Privzeto

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    kot tudi zaradi 18+ let trajajočega šolanja, ki je pustilo neizbrisen pečat
    Temu se reče zgrešena investicija
    "Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead." Charles Bukowski

  4. #14

    Privzeto

    ne bi tko rekel. mi je dala dosti, tudi to službo s katero sem zelo zadovoljen.:icon_:

    upam pa, da si ti tudi dal VSAJ toliko šolanja skozi, da lahko sodiš o teh zadevah.

  5. #15
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    ...znanje, znanje

    Kje bi človek lahko prebral vsak odgovor na vprašanje, ki se mu rodi v njegovi glavi? Danes ne drži več, kar ga je stari oče naučil, danes je resnica, kar pravijo ljudje na oblasti, ki pa je (resnica namreč) vsake štiri leta drugačna!
    Ja, neumno se je "boriti" proti premočnemu sovražniku, bolje je stopiti v njegove vrste. Umreš pa vseeno na kateri strani si...

    Kaj ima to zveze z Novo Zelandijo (spet )?
    Slow justice is no justice

  6. #16

    Privzeto

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    ... vedno dajem pamet in racionalno razmišljanje pred nagonom in čustvom, ko se gre o pomembnih zadevah. zaradi lastnega prepričanja, kot tudi zaradi 18+ let trajajočega šolanja, ki je pustilo neizbrisen pečat, da sem kar hitro sposoben ločiti zrno od plevela.
    O tem samo rek moje matere ki se glasi:
    "Diplomiran b'k je večji b'k kot navaden b'k!"
    Verum justicia quod parilitas!

  7. #17

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    O tem samo rek moje matere ki se glasi:
    "Diplomiran b'k je večji b'k kot navaden b'k!"
    v dostih primerih to kar drži.

  8. #18

    Privzeto

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    v dostih primerih to kar drži.
    Kdor se hvali z svojo DOLGOLETNO izobrazbo sigurno pase v kategorijo prvih

  9. #19

    Privzeto

    če misliš da je bila tisto hvala potem pa kar...

Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •