Stran 1 od 6 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 59

Tema: Ponovno prizadevanja za privatna lovišča

  1. #1

    Privzeto Ponovno prizadevanja za privatna lovišča

    Pojavile so se govorice, da eden od bivših predsednikov LZS v navezi z znanim lovskim strokovnjakom na področju d. prašičev, tudi bivšim predsednikom obujata prizadevanja za vzpostavitev privatnih lovišč. verjetno v navezi z znano borko za privatna lovišča s katero sta si na TV nastopu že pred leti podelila simpatije.
    Bodite malo pozorni, da ne bo spet prepozno.
    Tudi na strani države, oz. v zavodu, kateremu smo podrejeni so se že pogovarjali o reševanju finančnih težav preko oddaje lovišč v najem.

    Se bodo uresničile Bajukove napovedi, da nam bodo v treh letih preko koncesij začeli pobirati lovišča in jih privatizirati?

  2. #2

    Privzeto

    mislim da če se to zgodi bo konec našega lovstva takšnega kot je zaj prijateljstvo,druženje ... Pol se bo pa zgodilo da bodo v letu ali dveh lovišča prazna.

  3. #3
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Post Privat...

    Lp!

    Tudi meni je že prišlo na ušesa, da se pri nas na Gorenjskem, ta "haupt" privatniki dogovarjajo za zakup lovišč... Bo res ostal le še forum za "fantaziranje" in strešanje jeze...ali bomo kaj storili??? No ali smo sploh toliko složni, da stopimo skupaj, sedaj ko nam teče voda v grlo ???

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  4. #4

    Privzeto

    Moje mnenje - NE! In ravno to bodo izkoristli...
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  5. #5
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Post Privat...

    Lp!

    Saj to vem "Ta Doh"...žalostno je, da nas bodejo pohrustali, pa bi z lahkoto mi njih...

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  6. #6
    MetalHack Guest

    Privzeto

    Citat JANEZ L je objavil: Pokaži objave
    Lp!

    Saj to vem "Ta Doh"...žalostno je, da nas bodejo pohrustali, pa bi z lahkoto mi njih...

    Lovski zdravo
    Janez L
    Tudi po zaslugi tega foruma, ki zatira bolj revolucionarno razmišljanje in je vedno bolj prijazen in ustrežljiv.
    Bo pa po mojem padlo kakšno odlikovanje na "junaška" prsa šefov.

  7. #7
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Post Privat...

    Lp!

    Lej MetalHack ali Kramp ali Motikca ali kdor koli si že. To, da je zvaza gnila z njenimi vodilnimi, to da so OZ čisto nepotrebne to Janez Lavrih iz Ld Begunščica ve že vrsto let in si to upa javno povedati, doma v ld, ko se z Mugotom, njegovim očetom, Luko_k, Springerjem in še dostimi, z ramo ob rami, na nož borimo za boljšo prihodnost in to upamo tudi povedati, brez krinke. Boljša prihodnost se bo začela znotraj Ld- jev in bo od tam šla na Zupančičevo. Dokazovanje nekega "prav" in obtoževanje nekoga, za neko stanje, ob enem pa skrivanje za nick-om je tisto o čemer je pisaril Kramp, pa čeravno je mislil, da dela ravno nasprotno. Dokler boš očital nekaj in govoril kaj je treba narediti, brez da bi se sam javno izpostavil, do tedaj nisi noben "borec" za boljši jutri, ampak navadna "cmaka", ki meša meglo in složno kot drugi, čofota v blatni luži...

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  8. #8

    Privzeto

    Glede za zadnje dogajanje na našem forumu ,se mi zdi ,da imajo "privatniki" kar lahko delo.Od nekod se ti pojavi nek odrešitelj,ki mu dosedanje stanje ne odgovarja in vse pošilja v pm. In med tem ,ko se mi veselo j..... med sabo ,nekdo tretji vleče poteze ,ki nas peljejo v mat.
    Pri tem se sprašujem :ali mogoče vsevedni odrešitelj le ni samo trojanski konj,
    ali je pr. 7.5 % lovcev ,kolikor nas je na forumu res samo zato ,da smo za posmeh ostalemu članstvu LZS,Če je stanje povsod po lovskih družinah isto ali ni bolje da nas ni.
    No pa še vedno obstaja vprašanje Janeza L ,Ali smo še sploh lovski tovariši ?
    Pa morda še vrašanje:Ali še sploh vemo kaj je lovsko tovarišvo?
    Med ljudmi bodi človek,med psi bodi volk!

  9. #9

    Privzeto

    No pa bomo kmalu lahko lovili z loki

  10. #10
    MetalHack Guest

    Privzeto

    Citat JANEZ L je objavil: Pokaži objave
    ... Dokler boš očital nekaj in govoril kaj je treba narediti, brez da bi se sam javno izpostavil, do tedaj nisi noben "borec" za boljši jutri, ampak navadna "cmaka", ki meša meglo in složno kot drugi, čofota v blatni luži...
    Mogoče ti bo nekoč znano za koliko članki v Lovcu je napisano moje ime. In ne tistimi prijetnimi za zvezne funkcionarje. Mogoče boš tudi nekoč zvedel kje na slikah, ko se je "dogajalo" na in okoli zveze in parlamenta sedi ali stoji moja pojava. Če boš priden seveda.

    Do takrat pa jemljem take pozive samo kot spreobrnjeno mišljenje, nasprotno tistemu, kar ste na forumu zagovarjali na začetku. Seveda, takrat ste in smo nastopali proti takratnemu vodstvu, z zdajšnjim ste pa izgleda sklenili pakt o nenapadanju.
    Vendar zame to sploh ni pomembno. Pomembnejše se mi zdi, da ta forum ali drugi, ki ga bo očitno treba narediti, če bo šlo tako naprej, s takimi očitki ovira tisti del članstva, ki bi rad kaj povedal, vprašal, pokritiziral ali svetoval, pa se zaradi preštevilnih bušk, ki jih je že dobil, ne upa pojaviti s svojim imenom. Ker se zaveda, da bi bil kot prepoznaven takoj ponovno tarča napadov v svojem krogu. Zato je potrebno dati prednost vsebini pred imenom za vsebino. Dobro vemo, da smo slovenci nagnjeni k temu, da človeka, ki smo ga prej očrnili niti nočemo več poslušati, pa naj ima za povedati kaj še tako pametnega. Tako je in to je treba upoštevati.

    Za oceno situacije je včasih potrebno tudi skočiti iz svoje kože in na reči pogledati z distance.

    Ko si se že spustil na osebni nivo, me zanima, kaj si v borbi za boljše lovstvo storil izven svojega ozkega kroga? Med kakšnimi hudimi bojevniki na zvezi ali okoli nje te nisem opazil, pa kot vidim po fotografijah, bi te težko zgrešil. Tudi na posnetkih iz CD, parlamenta in lovskih dni in drugih posvetov te ne vidim. Tako da ...!

Stran 1 od 6 12345 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •