Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 23

Tema: Transport divjačine do avta

  1. #1

    Privzeto Transport divjačine do avta

    Zanima me kaj kdo uporablja, oz kako transportira divjačino iz gozda do avta. Nedavno sem zasledil na internetu tole zadevo..pa ne vem prav ali bi lahko to bilo uporabno ali ne? Vaše izkušnje...sam jih nimam prav dosti?

  2. #2
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tržič
    Prispevki
    288

    Privzeto

    Na rame, pa gas po vas!

  3. #3

    Privzeto

    Ti kar iz avta streljaj pa ne rabiš naramnic.
    Po možnosti v breg, da se divjad sama prikotali na cesto.

  4. #4

    Privzeto

    Hubert, če bi kdaj že nosil potem nebi spraševal n....
    Vsak pripomoček je dober. Temu oprtniku manjka le nepremočljiva stran, ki se prilega hrbtu.
    Z malo domišljije in starega nahrbtnika (naramnice) lahko narediš vsaj tako uporabno stvar.

  5. #5
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Delo si boš zelo olajšal tako, da žival privežeš za sprednji nogi z vrvjo in jo tako vlečeš do avtomobila.
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  6. #6
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Citat hunterxxxl je objavil: Pokaži objave
    Delo si boš zelo olajšal tako, da žival privežeš za sprednji nogi z vrvjo in jo tako vlečeš do avtomobila.

    Sej ta priprava na sliki je za vlečt divjad.

  7. #7

    Privzeto

    Citat main757 je objavil: Pokaži objave
    Sej ta priprava na sliki je za vlečt divjad.
    Dobro sklepaš. Jaz tega prej nisem opazil.
    Jaz imam vedno v nahrbtniku trak od varnostnega pasu z karabinom in par metrov vrvi. Zelo prav pride. Zapneš okrog pasu ali preko rame in sta obe roki prosti.

  8. #8
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Ja vem da je. Mislim, da je bv metat evre stran za tako stvar, če lahko improviziraš s preprosto vrvjo!
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  9. #9

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Dobro sklepaš. Jaz tega prej nisem opazil.
    Jaz imam vedno v nahrbtniku trak od varnostnega pasu z karabinom in par metrov vrvi. Zelo prav pride. Zapneš okrog pasu ali preko rame in sta obe roki prosti.
    To je to potem...kakršen koli pripomoček, da lahko vlečeš, tisto na sliki je pravzaprav isto, kar ti opisuješ...

  10. #10

    Privzeto

    In to lahko sam narediš iz varnostnega pasu, sponke kakšne potovalke ali nahrbtnika in karabina. Kot je nekdo rekel. Zakaj € stran metati.

Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •