Stran 1 od 5 12345 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 50

Tema: Sprozilec-cervena zastava

  1. #1
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto Sprozilec-cervena zastava

    Lp vsem skupaj.Kopujem sprozilec za crveno zastavo cal.270win.Ali kdo ve tocno kaksen pase na taksno pusko ker imam problem da vsepovsod pise mauser nevem pa kaksna jer razlika med nemcem in jugoslovanko.Ce lahko kdo da kaksen link kje je zadevo kupil ali kakorkoli drugace pomaga.Teh nemskih nacinov prozenja imam ze pocasi dost

  2. #2
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Jaz sem imel tega, če pa ne rabiš varovalke si poglej še ostale... Važno da je za mauser m98...

    http://timneytriggers.com/index.php?...pper&Itemid=44

  3. #3
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    ok ta je z varovalko...Na zastavi v originalu zaklene zaklep torej ce prav zastopim nerabis na sprozilcu varovalke al kako.....po tem takem bi imel dve varovalki te tega narocim

  4. #4
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Tako je, pol sklepam da imaš zaklep od m48... Samo to je misljen z m 70 ki ima že varovalko, prav tako ga lahko ti zmontiras, sam pol mores na kopitu vdelat utor za varovalko...

  5. #5
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    Malo si me zmedo zdej.....saj m70 tudi zaklene zaklep (sklepam po tem da se neda repetirati lahko pa sprozis sprozilec ce je naprozen) nisem pa sigurem ker sem imel tudi remingtona 700 in je bilo vse kontra zaklenes sprozilec lahko pa repetiras in mislim da je na kranjskem karabinu isto.
    Torej da nebom kaj zajebal kaj zaklene pri jugoslovanki sprozilec ali zaklep govorimo o M70.Torej more biti na sprozilcu varovalka ali ne.......Da nebom kje po casopisih pol "pijan lovec se je sam ustrelil"

  6. #6

    Privzeto

    Tinko ti kar puško prodaj in blazerja kupi. Tam se nimaš nič za učiti.

  7. #7
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Tinko ti kar puško prodaj in blazerja kupi. Tam se nimaš nič za učiti.
    Blazer je za one z malimi t......ma ne jugoslovanka je zakon,ce se neves v navodilih za uporabo pise da jo mores prvo v blato vrzit da potem bolse funkcioniraPusko sem dobil od starega oceta tako da niti pod razno negre v prodajo.Je pa res da bi mel ce bi mi zena pustila.....

  8. #8

    Privzeto

    Citat tinko balinko je objavil: Pokaži objave
    Je pa res da bi mel ce bi mi zena pustila.....
    Majhen namig. 8. marec si zamudil. Je pa Gregorjevo tukaj.
    Če boš na pravi gumg pritisnil, boš nastrelitev že z novo opravljal.
    Last edited by alojz1; 11. March 2012 at 20:43.

  9. #9
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Citat tinko balinko je objavil: Pokaži objave
    Malo si me zmedo zdej.....saj m70 tudi zaklene zaklep (sklepam po tem da se neda repetirati lahko pa sprozis sprozilec ce je naprozen) nisem pa sigurem ker sem imel tudi remingtona 700 in je bilo vse kontra zaklenes sprozilec lahko pa repetiras in mislim da je na kranjskem karabinu isto.
    Torej da nebom kaj zajebal kaj zaklene pri jugoslovanki sprozilec ali zaklep govorimo o M70.Torej more biti na sprozilcu varovalka ali ne.......Da nebom kje po casopisih pol "pijan lovec se je sam ustrelil"
    Načeloma ti varovalka na zaklepu zaklene samo zaklep in ga ne moreš odpret... Ko pa je varovalka na sprožilcu je samo sprožilec zaklenjen in lahko odpreš zaklep... Ti če vzameš tistega z varovalko, boš pač imel dve...

  10. #10
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Citat tinko balinko je objavil: Pokaži objave
    Blazer je za one z malimi t......ma ne jugoslovanka je zakon,ce se neves v navodilih za uporabo pise da jo mores prvo v blato vrzit da potem bolse funkcioniraPusko sem dobil od starega oceta tako da niti pod razno negre v prodajo.Je pa res da bi mel ce bi mi zena pustila.....
    Kaj bi če bi te žena pustila bil en od uni z malimi t.... Drugač Blaser je zakon, ne se zajebavat... :icon_:

Stran 1 od 5 12345 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •