Rezultati 1 do 10 od 10

Tema: Kraja sokolov selcev

  1. #1

    Privzeto Kraja sokolov selcev

    Spoštovani ! Včeraj preko noči so mi iz voljere ukradli 2 moja sokola selca. Samica je stara 2 leti in samček 5. Vlomili so v voljero in ptice odnesli. Dejanje me je povsem zlomilo . Za vsako informacijo nudim nagrado.

    Hvala za vse morebitne informacije !

  2. #2
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    Sodražica
    Prispevki
    236

    Privzeto

    Če ni skrivnost bi me zanimalo iz katerega konca si.

  3. #3

    Privzeto

    Grosuplje ..............

  4. #4

    Privzeto

    Saj c..... ne ločijo piščanca od sokola.:icon_mrgreen:

  5. #5

    Privzeto

    Alojz ! To niso bili "c....". Bil je negdo ki je natanko vedel po kaj je prišel. Psi so lajali okroh polnoči. Oče je šel pregledat, kaj se dogaja in ni opazil ničesar. So pa sledi na njivi preko katere je prišel in tudi odšel. Ključavnico obešanko je "preščipnil" in jo odnesel s seboj. Zjutraj pa .............. Enostavno sploh ne morem verjeti da je to možno.

  6. #6

    Privzeto

    Tega ne želim nikomur. In žal tudi nimam upanja, da jih boš dobil nazaj.
    Storilci točno vedo koliko so vredni v tujini. Zato tudi mislim, da se motiš ti.

  7. #7

    Privzeto

    Tudi sam na žalost nimam nobenega upanja, da se kje moja sokola najdeta. Ampak vseeno ni greh objaviti. Storilec je natanko vedel po kaj je prišel in tudi verjetno kam jih bo dal naprej. Imeti je moral tudi znanje, da jih je v voljeri ulovil. Zadeva je enostavno neverjetna. Živimo malo odmaknjeno in imamo 5 lovskih psov. Za informacije nudim nagrado 1000 €. Bom pa objavil tudi slike.

    Lep pozdrav in hvala, Borut

  8. #8
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Neverjetno in žaslostno....koliko jih pokradejo šele v naravi, kjer ni ključavnic in psov......
    Marko Gorše, Nadlesk

  9. #9

    Privzeto

    V naravi jih ne pokradejo veliko. Danes v času DNK-ja in razmeroma poceni vrhunskih sokolov taki niso zanimivi ! Tudi v tujini je razmeroma veliko legalnega odvzema iz narave. Za veliko večino izginulih mladičev oz. propadlih gnezd je odgovorna velika uharica.

  10. #10

    Privzeto

    Kam pelje vse to da kradejo že ptice iz voljere. Ljudem res ne manjka domišlije.
    Upam da jih dobiš nazaj.
    Pri jedi se drži naprej, pri pijači nazaj, pri delu pa ob strani.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •