Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 16 od 16

Tema: CAC Snežnik 2012 - razstava psov lovskih pasem

  1. #11

    Privzeto

    Najlepši ptičarji (mladi in celotna skupina):
    Povezava 10768 Povezava 10769


    Najlepši psi VIII. FCI skupine - šarivci, prinašalci in vodni psi (mladi in celotna skupina):
    Povezava 10770 Povezava 10771

  2. #12

    Privzeto

    In nazadnje - najlepši od najlepših. Zmagovalci razstave med vsemi najlepšimi mladimi psi in zmagovalci razstave izmed najlepših po pasemskih skupinah.

    Povezava 10772 Povezava 10773

  3. #13

    Privzeto

    Toel fotko pa moram pokazat!

    Na njej so vsi vodniki LKD Ljubljana. :icon_:
    Povezava 10779
    (foto by: Janko Furlan)

  4. #14

    Privzeto

    lepi,lepi

  5. #15

    Privzeto

    Pohvale za izpeljano! Narejeno je bilo veliko delo.

    Kdor pa dela, pa tudi kaj pogreši.
    Za vnaprej pa morda manjša pripomba oz. res dobronamerna kritika.

    Na prireditvi sem bil prisoten na začetku in potem še nekaj časa, vse lepo in prav za tiste, ki se na kinologijo spoznajo. Tu pa bi imel eno "željo" oz mojo pripombo.

    Bilo je res pestro kar se pasem tiče, bistveno bolj kot v Salzburgu na sejmu, pogrešal pa sem "revijo".
    Glede na prostor si mislim, da bi se dalo opraviti manjšo "revijo" psov z vodniki, tako da jih tisti, ki nimajo preveč pojma lažje vidijo, krajši komentar po zvočniku, prihaja pasma ta in ta, če ni preveč morda izpostavi pomembne lastnosti in gre dalje ... kot na živinskem sejmu ali pa stari kmetijski mehanizaciji.



    Tako bi dobili večjo priložnost posneti fotke vrhunskih psov na [B]lovskiprireditviin tudi mlajši oz. nelovci bi dobili več informacij.

    Taka revija se lahko izvede večkrat, morda vsakič z drugimi psi ... variant je več, kajti skupaj dobiti toliko vodnikov in psov na taki lokaciji ni lahko.

    Za konec vsem organizatorjem čestitke in pohvale.

  6. #16

    Privzeto

    Zanimiva ideja! Vsekakor bi se kaj takega v bodoče dalo organizirati!

Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •