Stran 2 od 21 PrvaPrva 12345612 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 206

Tema: nakup karabine

  1. #11
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Se strinjam s patriotom!
    Mogoče tikka zgleda cenena, sam zaklep ima pa v vrhu, medtem ko browningov zaklep sliči na še kako bol ceneno puško.
    Prav tako je glede natančnosti tikka top šit!

  2. #12

    Privzeto

    sam imam tikko v .308.

    rabiš še dober daljnogled in montažo. na strelušču še pa nekaj h in škatel različnih nabojev, pa bo...

    tikka je relativno lahka, vendar še vseeno dovolj težka, da ne brca kot kobila v tem kalibru. v glavnem so cevi natančne, zaklep je vrhunski ter hiter, nabojnik in ostali deli iz trde plastike pa ob črno-barvni kombinaciji daljnogleda in montaže ne izgledajo več ceneno, doprinesejo pa k nižji teži. (Je pa cena dodatnega nabojnika iz plastične mase malo pretirana - ni pa to nič novega...)

    med omenjenima puškama bi zagotovo vedno izbral tikko.
    * .308win | 7x65R/12 | 7x57R/16 | .223rem |20-20/76 | 12-12/70 | .22lr | .357 mag | .40S&W | Vižla *

  3. #13
    Član od
    Feb 2012
    Lokacija
    Gornji Grad
    Prispevki
    98

    Privzeto

    za takšen cenovni rang poglej še Haenel Jäger 10 ki je zelo dobra puška in stane okoli 900€ pa ti ostane še nekaj denarja za optiko in montažno pa boš z njo prav tako zadel kot s tikko

  4. #14
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Štajerska-Pohorje
    Prispevki
    504

    Privzeto

    TIKKA T3 HUNTER ali CZ 550 LUX pomagamo pri odločitvi med tema dvema puškama!
    Lp

  5. #15
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Dolina vipavska, dolina preljuba
    Prispevki
    167

    Privzeto

    Sam imam Tikka T3 Battue in sem zelo zadovoljen z njo. Imam jo z sintetičnim kopitom in jo uporabljam predvsem za pogone. Zaklep teče tako da praktično niti ne veš kdaj si repetiral, natančnost je zelo dobra, čeprav je bolj za na kratke razdalje(hitri merki). Me pa nekaj moti pri tem sintetičnem kopitu, zelo je "glasno" če kaj udari vanj. Npr. če udari železen obroček na pasu puške nekje na zalazu oz preži, tako "zazvoni" da je joj, tudi kakšna veja kar lepo "zazvoni".....to so MOJE izkušnje z tikko. Je pa zakon puška sploh za ta dnar/kvaliteta. O CZ pa naj kdo drugi....
    I nikome ništa!

  6. #16

    Privzeto

    Če si dober strelec potem TikkaT3( varmint stainless v 308), če ne je pa vseeno.

  7. #17
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Solovec im CZ 550 v kalibru 30-06 pa mu zaklep malo rjavi, cev pa tudi. Jaz bi se raje odločil za kaj drugega kot za CZ. Moje mnenje.

  8. #18
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Če si dober strelec potem TikkaT3( varmint stainless v 308), če ne je pa vseeno.
    to pa je nasvet 100 na uro.
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  9. #19
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat Tine je objavil: Pokaži objave
    to pa je nasvet 100 na uro.
    Seveda, samo razumet ga moraš.

  10. #20
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Dolina vipavska, dolina preljuba
    Prispevki
    167

    Privzeto

    sdfsdfklnčfk čkfbčgo?dsnkjdnfblkn dčfb dnbojdfnbčjkdfnb......zastopš
    I nikome ništa!

Stran 2 od 21 PrvaPrva 12345612 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •