Stran 9 od 21 PrvaPrva ... 567891011121319 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 81 do 90 od 206

Tema: nakup karabine

  1. #81
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Fantje malo manj spolnih organov v ustiho mogoča lažje zajemanje sape med debato
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  2. #82
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    kupi Crveno Zastavo, pa maš mir naslednjih 50let!preverjeno!:icon_smile:

  3. #83

    Privzeto

    Jaz sem kupil novo CZ pa sem imel same probleme z njo, razen natančnosti zadetkov. Potem sem jo prodal in si raje kupil Titan 6. Razlika je očitna.
    Pri jedi se drži naprej, pri pijači nazaj, pri delu pa ob strani.

  4. #84
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Kakšne probleme si pa imel?

  5. #85
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Citat Tine je objavil: Pokaži objave
    Aja, pa še to. 30-06 je prešvoh kr ni prebil junice streljane skozi pleče (kugla 9,7g, kegelspitz, razdalja 90m)... Zaključek ->RWS sucks. Podoben strel in IGMAN prebije jelena 200+kg. Preverjeno...
    Po enem šusu pa ne sodimo... Važno da je RWS!!!
    Sem pa zdej mal razpizdn k sm prišel s preže in se mi ni pokazalo!!!
    Dober pogled jutri vsem!
    Rws definitivno ni slab, je pa 9,7g kegelšpic najmehkejša krogla in ni nenavadno da ni prebilo, enak kaliber z RWS UNI 11,7 bi definitivno prebila...

  6. #86

    Privzeto

    Že pri novi nisi mogel lepo repetirat ker so se naboji postavili preveč pokonci in se zataknili, tako da nisi mogel zaklepa porinit naprej. Nesem puško k puškarju in ta ugotovi da tudi vzmet z ležiščem ni prava. Po parih mesecih se mi je odlomil še šnelar, pa še plačat sem ga moral, ker baje to ne paše v reklamacijo. Povrh tega pa je še cena puške kar visoka.
    Pri jedi se drži naprej, pri pijači nazaj, pri delu pa ob strani.

  7. #87
    Član od
    Oct 2011
    Lokacija
    severna primorska
    Prispevki
    114

    Privzeto

    Ta mladi jagri pa ste res zanimivi .No sej sem bil jaz isti:icon_:Mene so pri rosnih 19 stari jagri prepričal,da sem od enga kupil češko bokarco 12 7x57R .Potem so me pa zabavali kako slab rol sem kupil.Še danes jo imam in sem jo imel 30 let edino.Pred par leti pa so se tudi pri nas pojavili divji prašiči in sem kupil še 7x64 Zato fantje puška je vsaka dobra bolj važno je kdo pritisne na petelina.Pa če kdo verjame al pa ne, še vedno rad vzamem bokarco tud na skupne love na prašiče.

  8. #88

    Privzeto

    seveda, zakaj je pa ne bi. čisto dovolj je. med 7x57R in 7x65R recimo je pa na oko ravno toliko, kot med .308 in .30-06.
    sicer pa sem vesel še enega tovariša z glavo na pravem mestu
    * .308win | 7x65R/12 | 7x57R/16 | .223rem |20-20/76 | 12-12/70 | .22lr | .357 mag | .40S&W | Vižla *

  9. #89

    Privzeto

    Citat Tine je objavil: Pokaži objave
    Pojma nimam kako se obnaša ta puška (x-bolt). Bi prosil, če ga ima kdo v zahodnem delu naše deželice, če bi lahko prišel na obisk in jo malo "povaljal" po rokah...

    Še moje mnenje.
    Tudi sam sem bil slabo leto nazaj pred isto dilemo kaj kupiti za prvo. Ravno tako sem iskal puško z levim kopitom in zaklepom. Najprej sem se zapičil v Tikko t3 Hunter LH. Šel sem jo pogledat pa me nekako ni prepričala(V natančnost ne dvomim,motilo me je nekaj plastičnih detajlov..). Če bi se odločil bi jo čakal več kot 3 mesece kar pa se mi je zdelo preveč. Nato mi je v oči padla X-BOLT od Browninga. Po pogovoru s prodajalcem sem izvedel da ima še dve v cal. 30-06 na zalogi. Za slednjo sem se tudi odločil skupaj z Meopto 3-12x56 in Schwenk montažo. Tako sem precej ugodno prišel do super puške.

    V zadnjem letu sem jo dodobra preizkusil v vseh razmerah.Uplenil sem 18 kom. velike divjadi, nekaj tudi na precej dolge razdalje. Tako sem pridobil zaupanje v puško, kaliber, krogle..Natančnost je super, moji bolj pašejo lažje krogle. Velika prednost tega Browninga pred Zastavo, Manlicherjem ipd. se mi zdi kopito, ki je iz mehke gume in rukne praktično kot malokalibrska puška.
    Je pa, kot je že kolega Lesjak napisal precej občutljivo na udarce in odrgnine.
    Mislim, da za ta denar dobiš maksimalno kar se dobiti da. Vsekakor pa je odločitev na tvoji strani. Toliko za enkrat.
    LEP POZDRAV!

  10. #90
    Član od
    Jan 2010
    Lokacija
    ribniško-kočevsko območje
    Prispevki
    253

    Privzeto

    Tine, ti kar vzemi browninga in kaliber 30-06 je zakon in ti sigurno ne bo žal, drugače pa danes so vse odlične puške tudi crvena zastava ampak važen je "vosu" ki je zadaj za puško, kot je napisal že JOBIZER. lp

    PS

    Puške HAENEL Suhl jager10 za levičarje ni možno dobiti

    lp

    blaž

Stran 9 od 21 PrvaPrva ... 567891011121319 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •