Stran 3 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 69

Tema: Cz 455 varmint

  1. #21
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Citat teohafy je objavil: Pokaži objave
    . Mislim, da je bolj važno športno kopito in proženje, kot pa sama nacionalnost puške
    bravo!
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  2. #22

    Privzeto

    Mislim, da je bolj važno športno kopito in proženje, kot pa sama nacionalnost puške
    Heh, bolj je važno kaj je za kopitom, katerakoli od teh dveh pušk je v osnovi z pravim strelivom sposobna boljše grupacije kot pa je sposoben povprečen strelec.

  3. #23

    Privzeto

    Citat Dule je objavil: Pokaži objave
    Heh, bolj je važno kaj je za kopitom, katerakoli od teh dveh pušk je v osnovi z pravim strelivom sposobna boljše grupacije kot pa je sposoben povprečen strelec.
    Ja to že imaš prav. Ampak tudi tisto kar je za kopitom potrebuje ustrezen material, da lahko dosega rezultate. Sigurno je lažje z boljšim kopitom in proženjem, same cevi pa so za naše potrebe itak vse dovolj dobre.

  4. #24

    Privzeto

    Res je.

  5. #25

    Privzeto

    Jst mam tud tako,samo v 17hmr kalibru za vrane,pa moram rect da je fenomenalno precizna

  6. #26

    Privzeto

    Citat FRANCI je objavil: Pokaži objave
    Kupi Nemca vsaj 54 . Bo boljši kot Čeh. Rad bi videl MK puško, ki na sto metrov nosi v 1cm2 pa to še s katero koli municijo. Bodite prosim realni in ne pripovedujte pravljic.
    Lahko prides do mene,pa bos videl kaj dela moja 17 hmr na 100m:-) drugace pa kolikor vem so čehi s to pusko svetovni prvaki in ne prvič

  7. #27
    žandar Guest

    Privzeto

    Citat GILTHEAD je objavil: Pokaži objave
    Lahko prides do mene,pa bos videl kaj dela moja 17 hmr na 100m:-) drugace pa kolikor vem so čehi s to pusko svetovni prvaki in ne prvič
    Se pridružujem temu mnenju. Je pač tako, da vsak "zigeuner" svojega konja hvali.

  8. #28

    Privzeto

    Res je. .17hmr je zakon. Jaz sem imel čeha 453 american in v jeseni z njo uplenil veliko lisic in vran, me je pa zelo razočarala ko je nastopil mraz, saj je prvi strel vedno zelo nihal, tudi 10cm, pa nikoli v isto stran. V jeseni sem z njo na 100m brez težav zadel kovanec za 2€ z 5 zaporednimi streli.
    Uporabljal sem strelivo Hornady v-max. Potem sem razočaran puško prodal in si naročil novo od Savage, ki ima debelejšo cev, dober sprožilec, pa ugodno ceno

  9. #29

    Privzeto

    Moja mislim da je 455 lux varmint in ima močnejšo cev,tko da ni potrebe po menjavi

  10. #30

    Privzeto

    Citat GILTHEAD je objavil: Pokaži objave
    Lahko prides do mene,pa bos videl kaj dela moja 17 hmr na 100m:-) drugace pa kolikor vem so čehi s to pusko svetovni prvaki in ne prvič
    mislil sem za kaliber 22lr
    Lp.

Stran 3 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •