Stran 2 od 7 PrvaPrva 123456 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 69

Tema: Cz 455 varmint

  1. #11
    Član od
    Jan 2010
    Lokacija
    ribniško-kočevsko območje
    Prispevki
    253

    Privzeto

    evo še slike, no čeprav ni varmint izvedba ampak vseeno. puška kot sem rekel je natančna na 80m v piko, ampak res pa je da sem moral takoj uredit proženje. pri original nastavitvah je zelo zelo trdo proženje, ampak to se uredi in je puška potem odlična in natančna. jaz mislim da je max. vredna svoje cene. slike s trelišča pa bom prilimal enkat drugič ko bo možnost.

  2. #12
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto

    Puška doma, kal. .22WMR varmint slike sledijo, kmalu

  3. #13
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto evo jo..

    z Bushnellom Elite 4200 1,5-6x36 križ FireFly

  4. #14
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto pa še ena z

    Bi-Pod-om.

  5. #15
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Boris, naj ti dobro služi!
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  6. #16

    Privzeto

    Citat jagrBlaž je objavil: Pokaži objave
    Jaz sem lani kupil ČZ 455 Lux, .22 WMR ni varmint ima pač merke ampak to je odlična zadeva, lisice strelam na 80m brez problema, municijo imam od Winchester 2,6g, optika je Meopta Artemis 2000 4×32. Jaz sem zelo zadovoljen, puška je zelo točna, zaklep teče lepo,tiho ampak da, pa sem dosegel točnost sem moral uredit proženje ter gumi kapo na koncu kopita sem dal drugo(original pri novi dobiš kopito zaključeno s plastično kapco in je prec kak cm krajše kopito). Original proženje je zelo trdo in sem moral zamenjat vzmet, zdaj ko pa imam proženje urejeno pa stvar nosi v piko. Res je super zadeva in niti pretirano draga(mislim da je razmerje cena-kvaliteta pri tej puški maksimalno doseženo)

    bom kasneje kako sliko priložil
    pozdrav!

    tudi sam kupujem MK puško.
    najbolj se zainterisiran za ČZ 453 varmin. Do sedaj sem tekmoval z njo, saj jo ima kolega. Super zadeva. Sedaj jo nameravam kupiti sam. Vendar sem izvedel da ta model ne izdelujejo več. Nič zato, vendar nevem kaj bi bilo najbolj primerno.
    Vsekakor mora imeti naprožilo. Kupil bi tudi primeren strelni dalnogled (sportsman 4-12×40)
    Kakšno je vaše mnenje ? Prosim za nasvet!

  7. #17

    Privzeto

    Kupi Nemca vsaj 54 . Bo boljši kot Čeh. Rad bi videl MK puško, ki na sto metrov nosi v 1cm2 pa to še s katero koli municijo. Bodite prosim realni in ne pripovedujte pravljic.

  8. #18

    Privzeto 17 hmr

    Sam imam 455 lux v kalibru 17 hmr in moram rečt,da je puška odlična.Na 100 m je vse v radiju kovanca.Vrane pa so ga tud najbale

  9. #19

    Privzeto

    Kolko krogov nastreljate z čehom in kolko z nemcem na tarče pujs, gams, srnjak, lisica v štirih stavih prostoročno, plavajoči kol, fiksni kol, leže? Je razlika očitna med češko in nemško proizvodnjo?

  10. #20

    Privzeto

    Težko ocenjujem med čehom in nemcem, prej sem imel ruskega TOZ 17 z match cevjo in navadnim proženjem in sem streljal tam do 180 krogov. Zdaj imam Walther-ja z nastavljivim proženjem, kopitom izdelanim po strelskem pravilniku in mojih merah, pa gre tam okoli 190. Po posameznih tarčah pa srnjak, gams, lisica okoli 48-50, prašič pa 45+. Z očetovim čehom 452 (kopito ima match, proženje popravljeno) pa streljam tam od 175-180 vendar puške nisem navajen. Mislim, da je bolj važno športno kopito in proženje, kot pa sama nacionalnost puške

Stran 2 od 7 PrvaPrva 123456 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •