Stran 7 od 7 PrvaPrva ... 34567
Rezultati 61 do 69 od 69

Tema: Cz 455 varmint

  1. #61

    Privzeto

    Kupujem puško v kalibru .17hmr. Nekako sem se odločil za CZ 455. Sedaj pa me zanima, kaj je razlika med vsemi na trgu. Lux, lux2, standard, varmint, super match, thumbhole..
    Sem zasledil, da se da pri nekaterih samo cev zamenjati iz .17 na .22lr? Se to odnese. Namrec spomladi bi tekmoval z 22, cez poletje-zimo, pa jagal z .17?
    Ali je v tem priemru bolje imeti dve puški?

  2. #62

    Privzeto

    Citat Svinja23 je objavil: Pokaži objave
    Kupujem puško v kalibru .17hmr. Nekako sem se odločil za CZ 455. Sedaj pa me zanima, kaj je razlika med vsemi na trgu. Lux, lux2, standard, varmint, super match, thumbhole..
    Sem zasledil, da se da pri nekaterih samo cev zamenjati iz .17 na .22lr? Se to odnese. Namrec spomladi bi tekmoval z 22, cez poletje-zimo, pa jagal z .17?
    Ali je v tem priemru bolje imeti dve puški?
    Na tvojem mestu, bi se sam odločil za 2 puški. Tekme so praktično do jeseni... ;)
    Razlike si pa verjetno že sam našel, če ne drugje tukaj: https://www.czub.cz/en/catalog/80-ri...THUMBHOLE.aspx

    Drugače pa uradnega zastopnika vprašaj.
    Last edited by ravnohrib; 23. July 2015 at 15:58.

  3. #63
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Pa za tekmovanje bo boljši 40let star Anschütz, kot nov čeh.

  4. #64
    Član od
    Aug 2012
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    413

    Privzeto

    Za jago priporočam Savage 93 kal. 17hmr najbolje z navadnim lesenim kopitom, ta model je še najlažji iz serije 93 (2.267g). Imam jo sam in sem zelo zadovoljen z njo.
    http://www.thetruthaboutguns.com/201...-accu-trigger/
    Za tekmovanja pa kupi kakšen star Anschütz, so neuničljivi, še vedno super natančni, tudi cene so zmerne.
    Kakšen se ob?asno prodaja tudi na Strelcu.
    My 2 c

  5. #65

    Privzeto 17 wsm

    Pozdravljeni!

    Ali ima kdo izkušnje s puško 17WSM?

  6. #66

    Privzeto

    Če bi jaz kupoval nekaj za tarčo in lisice bi vzel 223. Poceni naboji, večja dosegljivost pa še za srnjad je odlična.
    Prilagam zanimivo balistiko https://www.youtube.com/watch?v=QfkGuN2fQgU
    Last edited by alojz1; 19. April 2017 at 20:29.

  7. #67

    Privzeto

    Alojz, 223 sem že imel in tudi srnjad sem lovil z njo, 22 WMR sem že imel, 22 lr sem imel. Srnjadi ne lovim, lisice izključno z goniči. Ne tekmujem. Kaj je pa potem rabim, boš rekel. Pravzaprav nič. Ko eno od teh pušk prodam, kupim drugo, za dušo bi rekli eni.

  8. #68

    Privzeto

    Kar draga in zahtevna je ta tvoja duša
    No saj te razumem. Ampak ko se boš te zadnje naveličal jo boš malo težje prodal. Strelivo ni poceni pa tudi vsak trgovec ga nima.

  9. #69

    Privzeto

    Kakor se vzame.
    17 WSM se v Slo. težko dobi, naboji pa še težje. Tako mi je rekel trgovec.

Stran 7 od 7 PrvaPrva ... 34567

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •