Stran 13 od 14 PrvaPrva ... 391011121314 ZadnjiZadnji
Rezultati 121 do 130 od 140

Tema: Dvojna morala, lov splošno, lov z lokom...

  1. #121

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Cviček, bravo! Kratko in jedrnato.
    ter napačno. E=(m×V^2)/2.

  2. #122

    Privzeto

    Citat cviček je objavil: Pokaži objave
    Kruta realnost : samovšečnost nekaterih, ki nočejo prisluhniti tistim , ki z lokom uspešno lovijo divjad.
    če misliš name ni res. priznavam prednosti loka, v urbanem okolju. ostro pa zavračam blodnje tistih ki menijo da je lok boljše orožje kot puška in celo obračajo enačbo v smeri lok>>puška...

  3. #123

    Privzeto

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    če misliš name ni res. priznavam prednosti loka, v urbanem okolju. ostro pa zavračam blodnje tistih ki menijo da je lok boljše orožje kot puška in celo obračajo enačbo v smeri lok>>puška...
    Kje si pa to pobral? Temu bi lahko rekel blodnje!
    Ravno lokostrelci poudarjajo, da to ni primerljivo, temveč da gre za nekaj povsem drugega.

    Daj si no mal prebrat linke, ki smo ti jih posredovali!
    Verum justicia quod parilitas!

  4. #124

    Question

    a ni ravno zatrjevanje za kvalitetnejšo divjačino, manj izgub, manjšo zastreljenost, manjšo vznemirjenost divjadi to, da je lok boljše orožje kot puška?
    wtf?
    si se izgubil?

  5. #125

    Privzeto

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    a ni ravno zatrjevanje za kvalitetnejšo divjačino, manj izgub, manjšo zastreljenost, manjšo vznemirjenost divjadi to, da je lok boljše orožje kot puška?
    wtf?
    si se izgubil?
    Lej, če hočeš resno debatirat, moraš biti eksakten. Ne pa da iz debate o efikasnosti in odgovora na to preideš na degustacijsko, socialno in ekološko primernost.
    In ker ti ne mislim niti soliti pameti, niti servirati tisoč in en odgovor, debato z moje strani zaključujem in te še enkrat opominjam, da si dobil dovol linkov, da se podučiš. če seveda nisi prepričan v svoj prav, kajti prepričanega prepričevati je izguba časa. In jaz ga bom raje trošil drugje. Adijo!
    Verum justicia quod parilitas!

  6. #126

    Privzeto

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    ne vem če si razumel, vendar sem poudaril da kako lahko v njegovi hiši dobim trdne dokaze o tem koliko divjadi je zastrelil?
    kako? na kak način?
    in še enkrat: doberman je kapljica v morje lovcev z lokom. upam da se tega zavedaš, ker jst pač ne izpeljujem zaključkov na podlagi manj kot 0,0001% vzorcev, kot je navada tu gor...

    in zopet si tudi ti čudno zastavil stvari; 'tematike nočem spoznati'.
    se trudim na vse kriplje da mi podajo podatke, naletim pa na gluha ušesa v stilu 'poišči si sam'.
    če bi jst lobiral, bi ubral popolnoma obraten pristop!
    No samo se to mi povej kaksna je razlika med zastreljeno divjadjo z pusko ali z lokom ,ker te to tako skrbi.
    Zastreljeno je zastreljeno pa naj bo to puska ali pa lok cim manj tem bolje.
    Pravis ,da je puscici cisto vseeno za stabilizatorje ,namerilne naprave itd ko enkrat zapusti lok,vse te naprave in tudi druge so zelo pomemne pred strelom ker ti omogocajo natancen strel tako da so to zelo pomembne stvari ,ce zelimo kaj zadeti,ne vem kako bi ti meril z pusko brez strelnega daljnogleda ali muhe,pa se enkrat brzina je pomembna ne vem kako ti to ni jasno po tvoji logiki je ist ce leti kugla z 700metri na sekunda ali 1000 metri na sekundo.

  7. #127

    Lightbulb

    tudi jst zaključujem debato, ker menim da smo že vse obdelali. in se ne želim z debato vračat zopet na začetek tega vročega kroga in ponovno razpredat o stvareh ki smo jih ŽE; da bi zopet vse ponavljali ko pokvarjena plošča.
    zato jo tudi iz moje strani zaključujem.

    sem pa edini ki sem posredoval kredibilne podatke (ki btw poročajo o slabi učinkovitosti lova z lokom), vsi ostali pa samo lepite linke o boksigavedičem (sem jih par prebral da ne bo pomote, ker sem prav tam zasledil te zastrašujoče podatke), me vabite neznano kam ter linkate filmčke iz youtuba...
    jok fantje, tako se ne argumentira. še manj lobita. najmanj pa prepričuje tradicionalno slovensko javnost.
    tko da če želite loviti z lokom, bo treba odšteti denarčke (ker pravih argumentov očitno nimate oz. jih dobro skrivate) to podmazovanje je v naši deželi vedno palilo.
    pa dobro jago še naprej! s čemerkoli že pač.

  8. #128

    Privzeto

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    tudi jst zaključujem debato, ker menim da smo že vse obdelali. in se ne želim z debato vračat zopet na začetek tega vročega kroga in ponovno razpredat o stvareh ki smo jih ŽE; da bi zopet vse ponavljali ko pokvarjena plošča.
    zato jo tudi iz moje strani zaključujem.

    sem pa edini ki sem posredoval kredibilne podatke (ki btw poročajo o slabi učinkovitosti lova z lokom), vsi ostali pa samo lepite linke o boksigavedičem (sem jih par prebral da ne bo pomote, ker sem prav tam zasledil te zastrašujoče podatke), me vabite neznano kam ter linkate filmčke iz youtuba...
    jok fantje, tako se ne argumentira. še manj lobita. najmanj pa prepričuje tradicionalno slovensko javnost.
    tko da če želite loviti z lokom, bo treba odšteti denarčke (ker pravih argumentov očitno nimate oz. jih dobro skrivate) to podmazovanje je v naši deželi vedno palilo.
    pa dobro jago še naprej! s čemerkoli že pač.
    Ko si premagan in ostanes brez besed pa rep med noge
    edino kar je tukaj zastrasujoce je tvoje nesprejemanje resnice.

    Admina bi prosil ce malo pomanjsa sliko hvala
    Last edited by Krpan; 25. March 2012 at 13:11.

  9. #129
    Član od
    Jun 2010
    Lokacija
    dolenjska
    Prispevki
    506

    Privzeto

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    ter napačno. E=(m×V^2)/2.
    Priznam
    Tiskarski škrat- pa še petek je bil , pa šiht je šel h koncu, pa na strelišče se mi je mudilo.............
    errare humanum est - motiti se je človeško

  10. #130

    Privzeto Spoštovani...

    Če želite, se lahko enkrat na tekmi Furuma , prikaže tudi streljanje z lokom na takčo, za tiste, ki še niste probali...
    mal za zabavo in radovednost , ter popestritev spremljevalnega dogajanja...

    Važn, da se imamo "fajn" ter se družimo...

    Fantje iz Kranja : VREČEKAGRO, so pripravljeni sodelovati....

Stran 13 od 14 PrvaPrva ... 391011121314 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •